Pejsek bez zadních končetin si užívá svůj život naplno!

Dunacn Lou Who je boxer a už od narození mu osud doslova nepřál. Narodil se totiž s deformovanou pánví a nevyvinutými zadními končetinami. Pro jeho smutný příběh se ho ujala nezisková organizace, která mu dala šanci opět se proběhnout. Což už je pro něj velká zábava.

Osud k tomu to roztomilému pejskovi vážně nebyl přívětivý, je pravdou, že jemu to až tolik nevadí a užívá si života jako klasický pes. Proč? Dunacn Lou Who, boxer se narodil s částečnou deformací pánve a zakrnělými zadními končetinami. S tímto typem omezení se nedá nic dělat, avšak nápomocnou ruku mu podala nezisková organizace Panda Paws Rescue, která pro toho to skvělého a odvážného pejska vytvořila speciální vozíček, ze kterého je bezesporu velice nadšený, neboť si může užívat života na plné pecky. Dokonce nyní se dokáže volně proběhnout i bez vozíčku, což ukázal ve videu, kde se jako normální pes proběhnul po pláži, kde byl poprvé ve svém životě. Neuvěříte, jak dokáže být hbitý i přes jeho značně omezující handicap. 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru