Tisková zpráva: Pepa.cz se definitivně stěhuje. Bývalý projekt a jeho tým začínají fungovat pod značkou Klido.cz

Pepa.cz se definitivně stěhuje. Bývalý projekt a jeho tým začínají fungovat pod značkou Klido.cz

Příběh kolem druhého největšího slevového portálu Pepa.cz spěje ke svému zdárnému závěru. Čtyřicetičlenný tým kolem dlouholetého ředitele portálu Pepa.cz Petra Sýkory najde útočiště v nově založené společnosti, která bude vystupovat pod značkou Klido.cz. Nabídku na přesun dostali i současní partneři Pepy. Doména Pobytov.cz, na kterou se původní Pepa pod vedením Petra Sýkory po vypnutí původní domény dočasně přesunul, již nebude využívána.

klido_web

Krok přichází poté, co se rozhořel spor mezi společníky společnosti Portál Pepa.cz, s.r.o. Ta od roku 2015 zajišťovala aktivity druhého největšího slevového portálu Pepa.cz. Poté, co se jeden z jednatelů pokusil vyvést nelegálně finanční prostředky společnosti a soud ho na pokyn Petra Sýkory zbavil v rámci předběžného opatření jednatelské funkce, byla společnost účelově paralyzována ze strany 50 % vlastníka. Ten posléze svůj podíl převedl občanovi bulharské národnosti. Sýkora se tedy rozhodl nečekat na výsledky trestních oznámení a soudní rozhodnutí a zahajuje vlastní projekt na zelené louce.

klido_1

„Toto je jedna ze situací, kdy rádi otevřeně žádáme o důvěru. Nemůžeme do ní totiž momentálně vložit víc než sedmiletý obchodní vztah, který máme s hotely, penziony a ostatními partnery po celé České republice a know-how, kterým jsme opakovaně s týmem prokázali, že umíme strhnout lidi pro domácí i zahraniční cestování a přivést je do zařízení našich partnerů,“ uvádí Petr Sýkora, výkonný ředitel Klido.cz. „Hrajeme nyní o čas. Pro spoustu partnerů jsme důležitým generátorem zisku a nemůžeme je opustit uprostřed sezony. Není možné čekat týdny na soudní rozhodnutí. Pokud jsme v pondělí přišli o doménu, ve čtvrtek už náš business zase musí fungovat.“

klido_pop_up

Na Klido.cz byla spuštěna nová prezentace a již nyní je možné si zde koupit víc než 700 atraktivních nabídek. Sýkora se svým týmem intenzivně pracuje na zlepšení webu a inovacích. „Spor, kterým jsme si prošli, totiž pouze urychlí změnu, která nás stejně neodvratně čekala. Nový projekt, který jsme v posledních měsících chystali, teď budeme muset spustit prostě jen o trochu dřív a za jiné situace. Bude to živelnější, ale o to lepší výsledek to může být. Ambici, že se Klido.cz brzy stane fenoménem domácího cestování rozhodně neztrácíme,“ zakončuje Sýkora.

Zdroj, text/foto: klido.cz

 

Zajímá se o psychologii, filozofii a pozitivní myšlení. Pravidelně se věnuje modernímu tanci a sportování. Ve volném čase spravuje svůj blog. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla. Stále studuje na univerzitě, ale práce je jejím koníčkem. Cíl je cesta, na které zdoláváte překážky, které vás posilují.

Komentáře

Nahoru