Pes fotograf? Ano, díky nové technologii je to možné!

„Heartography“ je typ fotografie, která je vytvořena automaticky na základě pocitu štěstí. Jde o biologické signály štěstí, díky kterým jsou automaticky vytvářeny snímky. A právě psi, kteří oplývají štěstím velmi často, byli žhavým kandidátem k vyzkoušení této technologie.

Existují fotografie, které vznikly pouze díky biologickému pocitu štěstí. Jedná se o jedinečnou technologii, která na základě těchto biologických signálů vytváří snímky v daném okamžiku. 3D tištěný obal na fotoaparát s popruhem se aktivuje v případě, že je jeho nositel šťastný.

Jak to funguje?

Elastický popruh sleduje činnost srdce a jakmile se rozbuší, do fotoaparátu je skrz bluetooth odeslán požadavek, na jehož základě je vytvořen snímek. Průkopníkem heartography je pes Grizzler. Jeho fotografie jsou trochu rozmazané, ale možná, že to chce jen jeho umění trochu lépe pochopit :-) .I vy si můžete dát popruh kolem krku, pokud chcete fotografii z okamžiku, kdy budete naplnění štěstím při pohledu na vašeho psa. :-)

 

zdroj:   mashable.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru