Petr Vejrážka je novým šéfem obchodního oddělení H1.cz

Marketingová agentura H1.cz má nového šéfa obchodního oddělení. Do této funkce od června nastoupil Petr Vejrážka. Jedná se o novou pracovní pozici, v agentuře doposud tuto funkci zastávali account manažeři.

AAEAAQAAAAAAAAkFAAAAJGEyYmFmNmYzLTRhYmMtNGExNy1iOTI5LTQzZTI4NWUwYzBlYw

Petr Vejrážka, který nyní zastává funkci šéfa obchodního oddělení v marketingové agentuře H1.cz, předtím v H1.cz vedl tým Social Ads specializující se na kampaně na Facebooku a na Instagramu.

Řídil tak reklamu na sociálních sítích pro řadu významných klientů, jako například Škoda Česká republika, UniCredit Bank, Česká spořitelna, Cetelem, Česká pojišťovna, IKEA, Tesco, Sony atd. Než nastoupil do H1.cz, působil jako Digital and Social Media Manager ve společnosti Crocodille.

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru