Piip Show: On-line přímý přenos z krmítka

Jste naivním milovníkem reality-show? Pokud ano, můžete on-line sledovat přenos ze speciálně upraveného krmítka. Co v něm můžete vidět? Můžete zhlédnout náhodná setkání, krátké romance i drsné hádky sýkorek, hýlů nebo dlasků.

Reality-show stále získávají obří čísla sledovanosti, ale co když se původní myšlenka těchto slátanin trošku pozmění? Co vznikne? Plno ironických otázek, ale odpověď musí být. Konkrétním příkladem je obyčejný bar s netradičními zákazníky. A to vše v „ON AIR“. Těmito dvěma větami by se dal popsat experimentální projekt s tématickým názvem Piip Show. Pochází od norské společnosti, která živě přenáší každý okamžik ze speciálně upraveného krmítka. Vše je online, takže si to každý může 24 hodin prohlížet na webových stránkách. A co lidé na této show tolik láká? Diváci totiž během živého přenosu mohou zhlédnout náhodná setkání, krátké romance i drsné hádky sýkorek, hýlů nebo dlasků. A když se podaří, můžete v baru zhlédnout i veverku, prostě a jistě vás čeká plno překvapení.

piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-1__880 piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-2__880 piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-3__880 piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-4__880 piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-5__880 piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-6__880 piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-7__880 piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-9__880 piip-show-bird-feeder-coffee-bar-magne-klann-10__880

 

Zdrojwww.boredpanda.org

Komentáře

Nahoru