Pinterest zaznamenal monstrózní nárůst: Hranice „pinů“ se přehoupla přes 30 miliard

Pinterest zaznamenal monstrózní nárůst: Hranice „pinů“ se přehoupla přes 30 miliard

Nedávno oblíbená vizuální sociální síť zaznamenala obří nárůst svých příspěvků. Řeč je o oblíbeném Pinterestu, který spolu s tím překonal další milník – více než třicet miliard pinů a zvýšený počet uživateli vytvořených nástěnek…

Hodnota oblíbené vizuální sociální sítě Pinterestu poslední dobou stále roste. Nyní se celková hodnota odhaduje na 3,8 miliardy dolarů, avšak tato částka stále roste. A to tím způsobem, že hodně a rychle.

Obří nárůst pinů

Podle informací současného výkonného řiditele a jednoho ze spoluzakladatelů Bena Silbermanna, Pinterest prý v posledních šesti měsících zaznamenal nárůst celkové počtu svých příspěvků (pinů) o dalších padesát procent! Ve skutečnosti to znamená, že překonal další milník – 30 miliard nahraných pinů. Avšak příbytek pinů nebylo to jediné. Celkový počet uživateli vytvořených nástěnek také překonali hranici 750 milionů.

Screenshot_1

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru