Tak určitě! Reklama na Vodňanské kuře má už i parodie

Babiš zve v reklamě Jágra na skvělé kuře. Tak určitě! Pomůže tato reklama společnosti Vodňanské kuře? Posuďte sami jestli je lepší originál nebo parodie.

Možná i vás upoutala v televizi nová reklama české firmy „Vodňanské kuře“ v hlavní roli s kuřaty, pipkami zlatokopkami, Jaromírem Jágrem a s Andrejem Babišem.

Pipky zlatokopky

Nyní se však podíváme detailněji na reklamu s již zmiňovanými pipkami zlatokopkami, které se mezi sebou hádají, která z nich se bude Jágrovi líbit. O chvíli později se na scéně objevuje Andrej Babiš a podává uznávanému hráči hokeje – Jaromíru Jágrovi pravé vodňanské kuře.


Co by to bylo za reklamu bez parodií

Většinou ty nejlepší scénky z reklam či filmů jsou o pár chvil zparodovány. Některé firmy si uvědomují, že to je pro ně zlé – že jim to dělá špatnou reklamu. Naopak jiné filmy ( nyní myslím tu scénku se řvoucím Hitlerem) si uvědomují, že je to pro ně ještě větší reklama.

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru