Kategorie Lidé

sound ventures

Sound Ventures Ashtona Kutchera má nového managing partnera a COO

Rizikový fond Sound Ventures, který založili Ashton Kutcher a Guy Oseary, má nyní nového generálního partnera a COO. Effie Epstein před nastoupením do rizikového fondu vedle globální strategii ve společnost Marsh & McLennan, dceřiné společnosti skupiny Marsh. A nyní se bude v Sound Ventures podílet na denních operacích.

mindshare

Josef Vacovský vede Mindshare, Martin Hanzal zase Xaxis

Komunikační skupina GroupM přistoupila ke změnám ve vedení agentury Mindshare. Pozici provozního ředitele mediální agentury Mindshare Czech Republic obsadil Josef Vacovský. A Martin Hanzala, který na křesle Chief Operating Officer (COO) působil před Vacovským, se posunul na jinou pozici v rámci skupiny GroupM.

Petr Koubek nastupuje jako kreativní ředitel do LCG New Media

Digitální agentura LCG New Media rozšiřuje svůj tým, neboť pod svá křídla nabrala řadu nových klientů. Pozici kreativního ředitele zaplnil Petr Koubek a pozici senior community manager zase Daniela Suchanová, která bude mít na starosti kampaně na sociálních sítích.

Jozef_Kabaň

Slovenský designér Jozef Kabaň přechází ze Škodovky do BMW

Slovenský designér Jozef Kabaň se během své devítileté kariéry v koncernu Volkswagen podílel na designových návrzích škodovek. V automobilovém průmyslu setrvává, neboť přechází do automobilky BMW, kde bude působit jako šéfdesignér.

vltava

Vltava Labe Media má tři nové tváře z deníku E15

Vydavatelství Vltava Labe Media spojilo redakci tištěné a internetové formy regionálních novin Deník s redakcí Dotyku. V nové koncepci se bude Dotyk soustředit na ekonomická témata, názory a náročnější publicitu. Deník by měl posílit celostátní profil, což plánuje Tomáš Skřivánek, který centrální redakci Deníku a Dotyku vede jako šéfredaktor od listopadu 2016.

šárka štočková

Dana Favarová a Šárka Štočková jsou account manažerky AMI

Dana Favarová a Šárka Štočková jsou členky týmu pečujícího o průmyslové klienty v PR agentuře AMI Communications. Počátkem letošního roku se dočkaly povýšení a stávají se account manažerkami společnosti.

Nahoru