Kategorie Lidé

Vojtěch Načeradský

Programmatic Media rozšiřuje svůj tým o Načeradského, Šafránkovou a Trojanovou

Agentura Programmatic Media rozšířila v lednu svůj tým o tři nové tváře. Vojtěch Načeradský se stal projektovým manažerem, Lucie Šafránková content specialistkou a Beata Trojanová grafičkou.

monika košťálová

AdActive rozšiřuje svůj tým o další tváře

V mediazastupitelství AdActive, které od sklonku loňska patří pod vydavatelství Vltava Labe Media skupiny Penta, se objevují nové tváře. Z pozice obchodního ředitele odešel Jan Brkl, jehož nahradil Josef Čapek, který přešel z konkurenční Mladé fronty.

michal kašpáerk

Michal Kašpárek se stává šéfredaktorem webu a časopisu Finmag

Michal Kašpárek, recenzent a komentátor, se od ledna letošního roku stal šéfredaktorem webové i tištěné verze časopisu Finmag.cz, který spadá do portfolia vydavatelství Partners Media, odnože firmy pro finanční poradenství Partners Financial Holding.

richard-siebenstich

Richard Siebenstich povede marketing v O2

Telekomunikační operátor O2 spouští od ledna komerční divizi, která bude mít na starosti vztahy s rezidentními i firemními zákazníky. V pozici ředitele divize rezidentních zákazníků doposud působil Jindřich Fremuth, který se nyní stává chief commercial officerem.

denisa-kubova

Economia Zdeňka Bakaly přichází s firemním vzděláváním

V mediálním domě Economia, která patří pod křídla Zdeňka Bakaly, začal působit tým zvaný Economia Trainings. Poskytovat bude firemní vzdělávání, a to konkrétně školení, tréninky a vzdělávací programy sestavené přímo na míru firmám. Službu povede Denisa Kubová.

Nahoru