Dnes vyšlo 1 článků

Kategorie Lidé

mindshare

Josef Vacovský vede Mindshare, Martin Hanzal zase Xaxis

Komunikační skupina GroupM přistoupila ke změnám ve vedení agentury Mindshare. Pozici provozního ředitele mediální agentury Mindshare Czech Republic obsadil Josef Vacovský. A Martin Hanzala, který na křesle Chief Operating Officer (COO) působil před Vacovským, se posunul na jinou pozici v rámci skupiny GroupM.

Petr Koubek nastupuje jako kreativní ředitel do LCG New Media

Digitální agentura LCG New Media rozšiřuje svůj tým, neboť pod svá křídla nabrala řadu nových klientů. Pozici kreativního ředitele zaplnil Petr Koubek a pozici senior community manager zase Daniela Suchanová, která bude mít na starosti kampaně na sociálních sítích.

Jozef_Kabaň

Slovenský designér Jozef Kabaň přechází ze Škodovky do BMW

Slovenský designér Jozef Kabaň se během své devítileté kariéry v koncernu Volkswagen podílel na designových návrzích škodovek. V automobilovém průmyslu setrvává, neboť přechází do automobilky BMW, kde bude působit jako šéfdesignér.

vltava

Vltava Labe Media má tři nové tváře z deníku E15

Vydavatelství Vltava Labe Media spojilo redakci tištěné a internetové formy regionálních novin Deník s redakcí Dotyku. V nové koncepci se bude Dotyk soustředit na ekonomická témata, názory a náročnější publicitu. Deník by měl posílit celostátní profil, což plánuje Tomáš Skřivánek, který centrální redakci Deníku a Dotyku vede jako šéfredaktor od listopadu 2016.

šárka štočková

Dana Favarová a Šárka Štočková jsou account manažerky AMI

Dana Favarová a Šárka Štočková jsou členky týmu pečujícího o průmyslové klienty v PR agentuře AMI Communications. Počátkem letošního roku se dočkaly povýšení a stávají se account manažerkami společnosti.

brainz

Digitální agentura Brainz sestavila tým pro virtuální realitu

Digitální agentura Brainz vytvořila tým pro virtuální realitu, který se bude zabývat speciálními operacemi v oblasti virtuální reality. Tvářemi tohoto týmu jsou Robin Pultera, Jan Brukner, Ondřej Pultera, Jana Gálisová a Jiří Macek.

kristýna bartonová

Kristýna Bartoňová se stává digitální account manažerkou Havas Digital Prague

Kristýna Bartoňová přechází z agentury Dark Side do agentury Havas Digital Prague, která spadá pod skupinu Havas Prague, jako digitální account manažerka. Bude mít na starosti klienty z bankovního segmentu a bude stát v čele vybraných projektů v kategorii nového byznysu.

stephen davis

Stephen Davis z American Airlines je novým marketingovým ředitelem Kiwi.com

Kiwi.com, brněnský vyhledávač a prodejce letenek, má nového marketingového ředitele. Stephen Davis, který působil jako ředitel pro globální marketingovou strategii v American Airlines, stojí v čele marketingového oddělení Kiwi.com.

Nahoru