Podvod odhalen! IKEA chystá žalobu na internetového vtipálka

Na internetu se začala v posledních dnech šířit fotografie, která informuje uživatele o tom, že IKEA v Itálii nabízí stůl s názvem Hadølf. Není to jen tak nějaký stůl, tento stůl má čtyři vyříznuté obdélníky, které vytvářejí ve čtvercové desce symboly svastiky.

Možná jste v posledních dnech zaregistrovali informaci, která se virálně šířila celým internetem. Jednalo se o stůl ve tvaru svastiky s příznačným názvem Hadølf, který se objevil v italské nabídce švédského obchodního giganta IKEA. Naštěstí se jednalo pouze o recesi neznámého vtipálka z Německa, kterého IKEA odhalila a v současné době se na něj chystá podat žalobu. Inu, každá sranda něco stojí.

 „Samozřejmě takový stůl není součástí našeho programu v Itálii ani nikde jinde,“ uvedl mluvčí IKEA pro The Berliner Zeitung.

55241

Zdroj: M-journal

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru