Dnes vyšlo 1 článků

Pořiďte si originální repliky historických zapalovačů

Když se řekne Zippo, vybaví se každému benzínové zapalovače. Tradice výroby společnosti Zippo spadá už do roku 1932, kdy byla založena Georgem G. Blaisdellem v Bradfordu v Pensylvánii. Cílem bylo vytvořit takové zapalovače, které budou mít nejen jednoduché použití, ale zároveň budou odolné i proti větru. A to se Blaisdellovi opravdu povedlo.

Bohatá historie

Od založení společnosti Zippo bylo vyrobeno více jak 500 miliónů zapalovačů, ten s pořadovým číslem 500 milióntý spatřil světlo světa 5. června 2012. A už od roku 1932 si nesou zapalovače Zippo originální design, který zůstává nezměněn dodnes. Změnou prošlo pouze kolečko nad kamínkem a povrchová úprava. Stejně tak zapalovačům Zippo zůstává doživotní záruka. Pokud vám přestane zapalovač fungovat, bude vám zdarma opraven nebo vyměněn.

Repliky zapalovačů

Milovníci historie si mohou dokonce pořídit i repliky zapalovačů Zippo. Jedná se o originální výrobky společnosti Zippo, které, byť jsou vyráběny v dnešní době, věrně kopírují nejen vzhled, ale i styl historických zapalovačů. Originální design a vzhled kovových zapalovačů přináší kolekce replik nesoucí označení Replica 1935. Nevšední vzhled spojený s nejrůznějšími kombinacemi či rytinami pak nabízí kolekce Replica 1941. Zlatou střední cestou mezi těmito dvěma kolekcemi je pak styl Replica 1937, který zachovává decentní zpracování.

1935 1937 1941
Replika z roku 1935 Replika z roku 1937 Replika z roku 1941

V současné době se zapalovače Zippo prodávají ve více jak 120 zemích světa a jsou synonymem americké výrobní kvality a zručnosti. Toužíte-li po vysoké kvalitě, jednoduchém ovládání a doživotní záruce na váš zapalovač, pak je Zippo tou pravou volbou. A chcete-li mít doma opravdu unikátní kousek, pak vybírejte z kolekce Replica 1935, Replica 1937 či Replica 1941. Nakoupíte-li repliky Zippo nebo jakékoliv jiné zapalovače Zippo na webu Mojezapalovace.cz, budete si moci váš nový zapalovač užívat už velmi brzy – bude vám totiž odeslán do 24 hodin od objednání a navíc s dárkem. Takže neváhejte a pořiďte si ten nejlepší zapalovač na trhu.

Komentáře

Nahoru