Pořiďte si originální repliky historických zapalovačů

Když se řekne Zippo, vybaví se každému benzínové zapalovače. Tradice výroby společnosti Zippo spadá už do roku 1932, kdy byla založena Georgem G. Blaisdellem v Bradfordu v Pensylvánii. Cílem bylo vytvořit takové zapalovače, které budou mít nejen jednoduché použití, ale zároveň budou odolné i proti větru. A to se Blaisdellovi opravdu povedlo.

Bohatá historie

Od založení společnosti Zippo bylo vyrobeno více jak 500 miliónů zapalovačů, ten s pořadovým číslem 500 milióntý spatřil světlo světa 5. června 2012. A už od roku 1932 si nesou zapalovače Zippo originální design, který zůstává nezměněn dodnes. Změnou prošlo pouze kolečko nad kamínkem a povrchová úprava. Stejně tak zapalovačům Zippo zůstává doživotní záruka. Pokud vám přestane zapalovač fungovat, bude vám zdarma opraven nebo vyměněn.

Repliky zapalovačů

Milovníci historie si mohou dokonce pořídit i repliky zapalovačů Zippo. Jedná se o originální výrobky společnosti Zippo, které, byť jsou vyráběny v dnešní době, věrně kopírují nejen vzhled, ale i styl historických zapalovačů. Originální design a vzhled kovových zapalovačů přináší kolekce replik nesoucí označení Replica 1935. Nevšední vzhled spojený s nejrůznějšími kombinacemi či rytinami pak nabízí kolekce Replica 1941. Zlatou střední cestou mezi těmito dvěma kolekcemi je pak styl Replica 1937, který zachovává decentní zpracování.

1935 1937 1941
Replika z roku 1935 Replika z roku 1937 Replika z roku 1941

V současné době se zapalovače Zippo prodávají ve více jak 120 zemích světa a jsou synonymem americké výrobní kvality a zručnosti. Toužíte-li po vysoké kvalitě, jednoduchém ovládání a doživotní záruce na váš zapalovač, pak je Zippo tou pravou volbou. A chcete-li mít doma opravdu unikátní kousek, pak vybírejte z kolekce Replica 1935, Replica 1937 či Replica 1941. Nakoupíte-li repliky Zippo nebo jakékoliv jiné zapalovače Zippo na webu Mojezapalovace.cz, budete si moci váš nový zapalovač užívat už velmi brzy – bude vám totiž odeslán do 24 hodin od objednání a navíc s dárkem. Takže neváhejte a pořiďte si ten nejlepší zapalovač na trhu.

Komentáře

Nahoru