Pornhub musel skrýt svůj billboard

Jen pár dní po tom, co Porhub představil svůj obrovský billboard, byl nucen ho zase odstranit. V pondělí ráno byl na Times Sqare odhalen a setkal se s takovou kritikou, že musel být odstraněn už ve středu večer.

Odhalení billboardu bylo dlouho očekávané. Úsilí začalo už v březnu, kdy byli uživatelé požádáni o to, aby vymysleli nějakou kreativní reklamní kampaň. Přišlo přes 3000 návrhů, kterými se zástupci Pornhub museli probrat. Nakonec vyhrál nápad Nuriho Gulvera „Vše, co potřebuješ, je ruka“.

all-you-need-is-hand

Ale nedopadlo to tak, že by Porhub prostě jen odhalil billboard. Celé to bylo daleko velkolepější. U odhalení se zpíval hit Beatles All You Need is Love. Samozřejmě byl předělaný ve stylu Pornhub do All You Need is Hand.

Nicméně ve středu večer celá ta senzace zmlkla, protože billboard byl tiše odstraněn. Neexistuje žádná oficiální odpověď nebo vysvětlení, proč se tomu stalo, ale zřejmě to bude kvůli hotelu Doubletree Hilton, na jehož budově byla reklama umístěná.

Pornhub se teď snaží najít pro reklamu jiný vhodný prostor a společnost, která vlastní billboard, slíbila, že Porhubu vrátí plných 100 000 dolarů za pronájem. Je to smutné, že americká společnost neunesla ani takovou naprosto slušnou reklamu. Vždyť Pornhub se dost mírní a jeho reklamy jsou opravdu vkusné… Jak se ale ukazuje, některé věci by i v 21. století očividně měly zůstat tabu.

A pokud jste to neviděli, můžete se aspoň kouknout do soutěžní galerie reklamních nápadů Pornhubu. Určitě tam najdete spoustu věcí, které vás pobaví.

diy-pornhub

what-are-you-watching

 

you-know-the-difference

Zdroje: The Guardian, DailyDot

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru