Tisková zpráva: Portál Známýlékař převzal servis Eniyihekim, lídra internetového trhu v oblasti objednávání k lékaři v Turecku

Portál Známýlékař převzal servis Eniyihekim, lídra internetového trhu v oblasti objednávání k lékaři v Turecku

 Skupina DocPlanner.com, jejíž součástí je i největší český portál v oblasti domlouvání návštěv u lékaře přes internet v České republice Známýlékař.cz, právě ohlásila převzetí portálu Eniyihekim, lídra na tureckém trhu. Tímto společnost významně posílila svou pozici na evropském trhu, kde ročně probíhá 6 miliard návštěv u lékaře.

 Díky převzetí tureckého portálu získává DocPlanner.com pozici nesporného lídra na evropském trhu. Počet unikátních návštěvníků využívajících portály skupiny v současné době dosahuje 6 miliónů měsíčně. V nejbližší době se tým DocPlanner.com, který rozvíjí aktivity v rámci Turecka, začne soustředit na upevnění oddělení prodeje a péče o klienta a zároveň bude pracovat na optimalizaci a propagaci mobilní aplikace v turečtině. O další rozvoj firmy bude pečovat 100 členný tým ve 3 zemích.

 „Převzetí portálu Eniyihekim je velmi důležitým krokem pro zahraniční expanzi DocPlanner.com. Mám radost, že Altay Tinar a celý tým portálu Eniyihekim s námi bude nyní pracovat a věřím, že díky společným projektům se stane Docplanner.com vedoucím portálem pro objednávání návštěv k lékařům nejprve v Evropě, a poté na celém světě,“ říká zakladatel a ředitel skupiny DocPlanner.com, Mariusz Gralewski.

 „Podařilo se nám dosáhnout dohody a s radostí mohu oznámit, že Eniyihekim je nyní oficiálně součástí skupiny DocPlanner.com. Tým z Eniyihekim je připraven, společně s DocPlanner.com poskytovat služby té nejvyšší kvality pro subjekty poskytující lékařskou péči na tureckém trhu,“ dodává Altay Tinar, zakladatel a ředitel Eniyihekim.

 DocPanner.com je skupinou internetových portálů, které usnadňují pacientům nalezení lékaře a poskytují možnost se k nim jednoduše objednat přes internet. Celkem se na všech portálech skupiny nacházejí informace o více než jednom milionu lékařích. Díky těmto informacím si mohou pacienti vybrat specialistu, kterého budou navštěvovat. Jak pacienti, tak i samotní lékaři, jsou spokojeni s možností využívaní online kalendáře návštěv v DocPlanner.com. Pacienti mohou jednoduchým způsobem ověřit a porovnat dostupnost jednotlivých lékařů a rezervovat si libovolný termín, to vše jen pomocí 3 kliknutí. Významnou výhodou jsou sms s připomenutím o blížící se návštěvě, které systém automaticky zasílá všem, kteří se objednali k lékaři přes online kalendář v DocPlanner.com

 Eniyihekim lídr tureckého trhu v oblasti internetového objednávání k lékaři, vznikl v roce 2012 a v současné době funguje v 69 tureckých městech. Portál navštěvuje více než 1,5 milionu unikátních návštěvníků, kteří mohou na stránkách Eniyihekim najít informace o skoro 150 000 specialistech. Po převzetí portálu skupinou DocPlanner.com, si Eniyihekim ponechává původní název.

 DocPlanner.com je podporován třemi fondy: Point Nine Capital, Piton Capital a RTAventures, které ve dvou finančních investicích doposud vynaložily na rozvoj skupiny skoro 80 mil. korun.

Paweł Chudziński, partner v Point Nine Capital, říká: „Převzetí Eniyihekim je pro DocPlanner.com velmi důležitým krokem na cestě k získání pozice lídra na evropském trhu a důkazem efektivity vybraného modelu rozvoje. Společně s RTAVentures a Piton Capital jsme viděli potenciál DocPlanner.com již v raném stádiu rozvoje a nyní jsme ohromeni fungováním firmy i celého týmu.

 Společnost DocPlanner.com byla založena v roce 2012 se sídlem ve Varšavě. Nyní působí ve 25 státech. Mezi jejich portály patří mj. Znamylekar.cz v České republice, Znanylekarz.pl v Polsku a DocPlanner.ru v Rusku. Mariusz Grajewski plánuje další rozvoj uvnitř firmy a nevylučuje ani převzetí dalších zahraničních subjektů působících na tomto trhu.

 O DocPlanner.com

DocPlanner.com je skupina internetových portálů, které usnadňují pacientům vyhledat lékaře a domluvit si návštěvu online. DocPlanner.com nyní funguje ve 25 zemích. Největšími jsou portály v České republice (Známýlékař.cz), Polsku (Znanylekarz.pl), Rusku (DocPlanner.ru). Portály z této skupiny navštěvuje celkem více než 4,5 miliónů pacientů měsíčně a ve všech databázích DocPlanner.com se nachází informace o více než jednom milionů lékařů. DocPlanner.com získal finanční podporu na zahraniční rozvoj ve výši 80 milionů korun od třech investorů: Point Nine Capital, Piton Capital a RTAventures.

O Eniyihekim

Eniyihekim je lídrem na trhu v oblasti internetového objednávání k lékaři v Turecku. Byl založen v roce 2012 Altayem Tinarem během svého studia v MBA w Manchester Business School. Portál navštěvuje více než 1,5 mil unikátních uživatelů, kteří na stránkách Eniyihekim mohou najít informace o skoro 150 000 specialistech.

 

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru