Poskládejte si doma sami: Skvělý iluzorní drak z papíru

Na skládačkách z papíru vyrostla spousta z nás. Málokterá ale byla úplně dokonalá. Dnes je tomu už poněkud jinak. Důkazem budiž iluzorní drak z papíru. Jeho vzhled je rozhodně zajímavý, a když se navíc spojí se skvělou optickou iluzí, kterou můžete zhlédnout na videu, tak není vůbec co řešit.
Návod na poskládáni draka

Stáhněte návod, vystřihněte a poskládejte

Draka, který spíše připomíná tyranosaura Rexe, si můžete pohodlně stáhnout do vašeho počítače, vytisknout si jej a poskládat. Návod fakticky máte spolu se samotným drakem v jednom. Manuál je sice v angličtině, nicméně podle obrázku zvládne poskládat draka každý.
Varianty skládačky

Iluzorní drak lze v devíti provedeních

Stáhnout si iluzorního draka můžete hned v devíti barevných podobách. Každému se líbí jiná barva. K dispozici jsou tedy draci v modré, třech odstínech zelené barvy, žluté, fialové, růžové, červené a oranžové barvě.
Skládanka kočky

Stáhněte si nová iluzorní zvířata

Budete-li se chtít odlišit od uživatelů, kteří si stáhli draky, můžete volit některé jiné zvíře. V nabídce je třeba kočka. Hezky ale vypadá také kůň. Ten je k dispozici v černé barvě. Stáhnout ale budete moci i robotického psa. Pro ty z vás, kteří rádi malují, je ke stažení i zvíře mající jen určitý tvar bez barvy.

Zdroj: http://www.moillusions.com/dragon-illusion/
         http://www.grand-illusions.com/opticalillusions/three_dragons/
         http://followingillusions.weebly.com/cat-illusion.html

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru