Potěšte fanoušky Justina Biebera objednáním hezkého dárku

Potěšte fanoušky Justina Biebera objednáním hezkého dárku

Fanoušci a fanynky Justina Biebera to nemají vůbec lehké. Jednak si z nich pořád někdo dělá legraci, jak ho mohou poslouchat, jednak je občas děsí i sám Justin – třeba odchodem z kariéry, a navíc se musí smířit ještě s tím, že ho nikdy nebudou mít pro sebe. Jenže oni si ho domů klidně pořídit mohou. Dokazuje to jeden z českých eshopů, který ho exkluzivně nabízí.

Nutno podotknout, že to má trochu háček. Justin je jen nafukovací. Nabízí ho totiž v obchodě www.sexshop51.eu.

just-in-beaver

Justina Biebera si tam přejmenovali na Just-Ina Beavera. Pokud trochu zvládáte angličtinu, jistě tušíte, že to je docela trefný název. Podle popisku se jedná o nafukovacího teenagera, který je splněným snem pro milovníky a fanoušky Justina Biebera. Zábavu a vzrušení si užijete díky dvěma milostným otvorům.

„Just-In Beaver je vyroben z kvalitního a odolného vinylu. Díky svým přednostem je ideálním dárkem pro kamaráda. Používejte se silikonovými lubrikanty a lubrikanty na vodní bázi. Po použití Just-Ina důkladně opláchněte! Upozornění: Trpíte-li příznaky zvlhlého spodního prádla nebo erekcí trvající déle než 4 hodiny, jste patrně Justinovým beznadějným fanouškem! :-)

just-in

Justina, který byl vyroben v Číně, pořídíte za 899 Kč, což se za takovou hvězdu určitě vyplatí. Jen je škoda, že je díky svým dvěma milostným otvorům určen spíše pro pány. Mají ho ale zařazeného v kategorii Dárky, takže se určitě nebojte s ním někoho potěšit.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru