PragueCrunch III: Prvních 200 vstupenek je zdarma!

Je to už dlouho, přesněji pět let, co se naposled v Praze konal PragueCrunch II. Vždycky to byla jedna z nejlepších akcí léta. Minule trvala až do časných ranních hodin a bylo strašně fajn sledovat, jak lidi ze startupů a začínající podnikatelé mžourají oči při východu slunce.

TechCrunch teď ale oznámil, že se do Prahy chystá znovu. A zve vás, ať se připojíte.

Akce, kterou letos sponzoruje Avast, začne ve čtvrtek 3. 7. 2014 v šest hodin odpoledne a měla by trvat do jedenácti hodin večer. Předpokládá se ale, že to dopadne podobně jako minule, takže rozhodně počítejte s tím, že se domů nevrátíte dříve než v časných pátečních hodinách.

Celá událost bude probíhat v Hergetově Cihelně, kde bude po celý večer zajištěno jídlo, pivo a víno zdarma. Samozřejmě to ale nebude jen o jídle a pití, půjde o startupy. Na jevišti bude 8 startupů a ten nejlepší z nich získá zdarma místo ve Startup Alley v TechCrunch Disrupt v San Franciscu nebo Londýně. Jeden z finalistů získá dvě vstupenky na TechCrunch Disrupt. A lidé, kteří o tom, kdo je nejlepší, rozhodnou, budou vybráni z místní komunity.

prague-crunch

Nečekejte však, že když to je setkání v Praze, objeví se na něm pouze české startupy. Vítání jsou naprosto všichni, protože mluvit se bude v angličtině. Pokud se chcete se svým startupem přidat, stačí vyplnit webový formulář.

Časový harmonogram akce

  • 18:00 – začátek
  • 19:00 – představení startupů
  • 20:00 – vyhlášení vítězů
  • 20:15 – diskuze
  • 23:00 – dobrou noc

Jak se tam dostat?

No hlavně nesmíte ani na chvíli zaváhat. Prvních 200 vstupenek je totiž zdarma. Hledejte je třeba tady. Když to nestihnete, budete si muset připravit 10 euro. Celkově je ale lístků pouze 300, takže rozhodně jednejte rychle.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru