Dnes vyšlo 1 článků

Prázdniny na Objevit.cz končí novým designem a funkcemi

Prázdniny na Objevit.cz končí novým designem a funkcemi

Jak jste si již asi všimli, Objevit.cz se dnes změnilo k nepoznání. Náš tým dlouhou dobu pracoval na nové podobě, designu a funkcích webu. Dnes se konečně naplnil čas a my mohli nové stránky otevřít a ukázat Vám tak naší práci. Objevit.cz se po více, než roce a půl, objevuje v novém…

Nový design a nové funkce

Magazín přináší mnoho zajímavých novinek. Mezi ně patří předně nový design, který byl navržen tak, aby byl lehký, jednoduchý, přehledný a nikterak přeplácený a chaotický. Rozhodli jsme se zvolit světlé barvy, ponechat naše logo a nabídnout čtenáři co nejvíce článků na jednom místě. Naším cílem rovněž bylo čtenáře zaujmout, poskytnout mu pohodlné místo pro čtení článků a diskutování pod nimi.

Magazín se rozdělil na dvě základní tepny. Jednou jsou články a druhou krátké zprávy. Na úvodní straně můžete po pravé straně vidět panel „Krátké zprávy“, kde budeme publikovat všechny rychlovky, na něž jste zvyklí z předchozí verze. Oddělili jsme tak dlouhé články od krátkých rychlovek, je to tak přehlednější a příjemnější pro čtenáře.

Více článků a noví redaktoři

S novým vzhledem přichází i noví redaktoři. Magazín ode dneška zaměstnává nové redaktory, kteří každý den budou publikovat minimálně jeden článek. Každý týden chceme společně s rychlovkami publikovat přibližně 10 článků. Těšit se můžete i na nové rozhovory, ankety a další…

Pokud máte svoje webové stránky, můžete je vložit do naší Webparády. Na je zprostředkována diskuzním fórem RostWorld.cz a odkazy na Vaše vlákna jsou zobrazována v dolní části panelu.

Věříme, že se Vám náš nový magazín líbí a brzy se opět přijdete podívat na nové články. Omluvte prosím menší nedostatky v prvních dnech. Budeme rádi, když nám zde napíšete svoje názory.

Děkujeme.

Štítky:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru