PŘEDSTAVUJEME: ePojisteni.cz, kvalitní a rychlé online pojištění

PŘEDSTAVUJEME: ePojisteni.cz, kvalitní a rychlé online pojištění

Co se vám vybaví, když se řekne “povinné ručení”? Jsou to pro vás zbytečné peníze, které stejně nikdy nevyužijete? Nebo chytrá investice, která by vám v budoucnu mohla při jakékoliv situaci přinést ovoce? Odpověď nechám na vás.

 Jde především o to, jakou pojišťovnu jste si vybrali. Například mezi jakousi špičku těch internetových patří projekt Honzy Bárty nazvaný ePojisteni.cz, kde se specializují na porovnávání a prodej kvalitního pojištění. Nejdříve si však povíme něco o samotné službě.

Jak jsme již zmiňovali jedná se o velmi oblíbeného a významného poskytovatele online pojištění u nás v České republice. Jejich portály pravidelně každý měsíc navštíví 350 tisíc návštěvníků. Díky novému přílivu klientů má tak ePojisteni šanci zařídit si levnější pojištění. Proto se také jedná o to nejlevnější a zároveň nejlepší pojištění, které můžete na českém internetu sehnat.

Rychlé srovnání pojišťoven

Mezi další výhody několikrát zmiňovaného ePojisteni patří také bezplatné a přehledné srovnání pojistných produktů pojišťoven. Jedná se o celkem chytrou věcičku, když nevíte, jaké pojištění si vybrat. Zde máte kompletní seznam, který vám ve výběru pomůže. Potom máte dokonce ještě možnost snadného a rychlého online sjednání pojistky.

A co všechno vám ePojisteni pojistí? Více se o tom budeme bavit za chvíli, ale na úvod můžeme říci, že si u této služby můžete nechat pojistit například vaše auto, cestovní pojištění, pojištění domácích mazlíčků, domova nebo také penzijní pojištění.

Nejlevnější povinné ručení

ePojisteni vám nechce v žádném případě nějak finančně ublížit. Obrat vás o všechny finance a pak jednoduše odejít. Chtějí vám nabídnout to nejlevnevnější povinné ručení, které se na trhu vyskytuje. Proto jsou také tak oblíbení, porovnávají totiž z velkého množství nabídek. Ty pak dají do rukou odborníků, kteří je posoudí. Navíc zde máte možnost dostat k pojištění ještě něco extra!

Dejme tomu, že si například sjednáme pojištění cenově výhodného pojištění u Slavie, ke kterému jako dárek dostanete ještě cestovní pojištění po dobu jednoho roku a pojištění pneumatik, které se může vždy hodit.

U povinného ručení ještě na minutku zůstaneme. Již jednou jsme zmínili, že ePojisteni nabízí ceny ještě levnější než jsou na pobočkách samotných pojišťoven. Proč tomu tak je? Je to díky špičkové spolupráci mezi nimi. ePojisteni však nabízí ještě jednu celkem chytrou věc, která by vám v tom ustavičném a celkem složitém vybírání mohla pomoci. Ten “zázrak” se jmenuje kalkulačka povinných ručení. V praxi to znamená, že o sobě vyplníte pár údajů, počkáte a po chvíli se vám zobrazí ty nejlepší pojištění “na míru”.

Levné pojištění vozidel

Za zmínku také stojí možnost sjednání takového pojištění vašeho auta. Zde můžete ušetřit až tisícovku ročně. A je to opět jednoduché, opět stačí porovnat všechny nabídky od pojišťoven v přehledném srovnání, rozhodnout se a vybrat si.

Zde vám výběr vybere určitě o něco déle, chcete mít přeci to nejlepší pojištění. Pokud tedy sháníte nějaké to pojištění “na míru” a stále nevíte, které si vybrat. Navštivně ePojisteni.cz, kde vám s tím ochotně, snadně, rychle a přehledně pomohou.

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru