PŘEDSTAVUJEME: LosBazos – Jednoduchý a elegantní inzertní portál

PŘEDSTAVUJEME: LosBazos – Jednoduchý a elegantní inzertní portál

Internet je plný složitých portálů, ve kterých se čert vyzná. To však není případ portálu LosBazos.cz, který si zakládá na jednoduchosti a opravdu povedeném flat designu. 

Velké obchodní domy se pomalu a jistě připravují na nával zákazníků a internetové obchody objednávají zboží ve velkém. Ano, blíží se Vánoce. Zbývá totiž měsíc a několik dní do Vánoc, což znamená, že opět ve velkém provětráme naše peněženky či bankovní konta. Měli bychom však trošku přemýšlet o úsporném řešení a nějakým způsobem na dárcích ušetřit. Každá koruna se přeci hodí. Kreativní a zároveň efektivní řešení nabízí inzertní portál LosBazos.cz. Web je velmi jednoduše strukturován, takže i uživatelské ovládání je velmi snadné a zvládne to každý. Navíc vše je ve vydařeném a moderním flat designu, který vypadá pěkně také na mobilních zařízeních.

Screenshot_3

Jednoduchý a moderní design

Jak vložit inzerát?

Vše to začíná (jako vždy) registrací. Zde stačí jen zadat uživatelské jméno a váš email. Okamžitě vám přijdou přihlašovací údaje, kterými se následně přihlásíte do systému. Následná část, tedy samotné vkládání inzerátu, je opět velice jednoduchou záležitostí. Klikněte na ikonu “Vložit inzerát”. Poté si vyberte jednu z kategorií, do kterého byste prodávaný předmět zařadili (auto-moto, oblečení a obuv,…). Na závěr jen doplníte nezbytné informace včetně ceny a pak jen čekat na první zájemce.

Možná se nyní ptáte, co vám přinese vložení inzerátu právě na tento inzertní portál. A  proč používat právě tento inzertní portál ? Za zmínku tedy stojí jeho jednoduchost a přehlednost, kterou jsme zde již několikrát zmiňovali. Registrace a vložení nabídky netrvá více jak dvě minuty. Jako velkou výhodu vidíme, že portál po vás nechce žádné osobní informace. To znamená, že portál nezajímá vaše jméno, příjmení, adresa apod. Jediné, co LosBazos.cz zajímá, je vaše emailová adresa.

Podpora štítků

Funguje zde také podpora štítků, díky které je možné přesné vyhledávání jednotlivých inzerátů. Doporučujeme inzeráty vždy pečlivě oštítkovat, chcete přeci, aby někdo na váš inzerát reagoval.

Jak se nám LosBazos.cz líbí?

Na závěr by bylo celkem fér dát nějaké to finální ohodnocení. Takže – jak se nám portál líbil? Vidíme to jako velmi povedený portál, který v sobě skrývá velký potenciál. Věříme, že bude konkurovat nějakým větším službám. Velmi se nám také líbí propracovaný a moderní design, který je také optimalizovaný pro mobilní přenosná zařízení i s RETINA displejem. Také oceňujeme možnost vložit inzerát prostřednictvím mobilního telefonu či tabletu. V praxi to znamená, že vyjdete třeba na zahradu, prodávaný objekt vyfotíte a pak ho zveřejníte.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru