PŘEDSTAVUJEME: OptikDoDomu.cz, inovativní internetový obchod s brýlemi

PŘEDSTAVUJEME: OptikDoDomu.cz, inovativní internetový obchod s brýlemi

Většina dnešní populace furt někam spěchá. Musí toho tolik zvládnout, že nemá pomalu čas ani na sebe a na své potřeby. Většina lidí pomalu zanedbává i preventivní prohlídky. Ale proč si neudělat jednoduše čas? Velké množství lidí například neřeší problémy se zrakem. Co však může být jednoduší než OptikDoDomu?

Většina lidí špatný zrak neřeší. Proč?

Po světě také chodí hodně lidí se zrakovými problémy a vzhledem k tomu, že nestíhají, tak to jednoduše ignorují. Je jím jedno, že jsou nebezpeční sobě i svému okolí, za což může například špatný zrak. Však to znáte, každý druhý programátor nosí brýle, neboť do této práce riziko získání špatného zraku a jiných problémů prostě patří. Vždyť se většinou celý den dívají do zdrojového řádku a píší.

V minulosti se však lidi brýlím vyhýbali obloukem. Nyní se dá říci, že se jedná spíše o moderní záležitost.

Móda nebo užitek

Nyní se však tento průmysl bere úplně jinak. Dříve (cca tak před 15 lety) se brýle používaly pro zlepšování zraku, v současnosti se jedná spíše o moderní záležitost. Každý chce mít na sobě ty nejhezčí brýle, ve kterých bude vypadat elegantně a především moderně. Za zmínku můžeme říci například současný hit, který se jmenuje nerd style. Určitě ho nemusíme extra představovat. Pokud byste totiž chtěli brýle tohoto stylu, nečekejte žádné dioptrie. Spíše plastové brýle s normálními skly, které slouží jako módní doplněk k doladění vaší image.

Je tedy jen na vás, zda chcete mít brýle pro užitek nebo pro krásu. Avšak jsou nyní i takové možnosti, které dovolují spojit obě dvě tyto verze.

Když nemůžete vy za ním, on přijde za vámi

Ale kde takové dioptrické brýle při věčném nic-nestíhání sehnat? Proto tady je taky chytrý internetový obchod OptikDoDomu.cz. Proč? Nabízí totiž přesně ty služby, které takový zaměstnaný člověk potřebuje.

Většina dnešní populace furt někam spěchá. Musí toho tolik zvládnout, že nemá pomalu čas ani na sebe a na své potřeby. Většina lidí pomalu zanedbává i preventivní prohlídky.

Inovační obchod, který nemá obdoby

Jak již název celé služby napovídá, jedná se o inovační nástroj, který nemá obdoby. Kvůli brýlím totiž nemusíte do optiky, neboť optik přijede za vámi. Jen podotýkám, zdarma! A brýle si máte tak šanci vyzkoušet v pohodlí svého domova.

Ale proč zrovna brýle z tohoto internetového obchodu?

Tak jednu z hlavních výhod jsme si tu již řekli – optik přijede za vámi. Ale co tu ještě nezaznělo? Kvalitní brýle (různých typů – na čtení, na dálku, multifokální atd.) od světových značek, nejlevnější a nejkvalitnější brýlové obruby, k brýlím zdarma pouzdro a standartní záruka po dobu dvou let.

 A jak to vlastně celé začalo?

Jako většina projektů, tak i tento začíná vždy nápadem. Zeptali jsme se tedy majitelů obchodu: „Protože dlouhodobě pracujeme s brýlemi, oslovovali nás známí, když si potřebovali pořídit nové. Brýle si vyzkoušeli a zjistili, že mají stejně dobré vlastnosti a moderní design jako několikanásobně dražší brýle z kamenných obchodů s oční optikou. Málokdy od nás odcházeli jen s jedněmi brýlemi, pro které si původně přišli.“

A reference zákazníků?

„Dvoje KOMPLETNÍ brýle za 3.300 Kč !!? = bezkonkurenční záležitost. Slevu na brýle v akci nabízí každá druhá optika, ale stoprocentně ne na takto kvalitní čočky a ještě kompletně s obrubami. A k tomu dvoje a navíc s pouzdry zdarma.

Rozhodně doporučuji!“ – uvádí nejmenovaný zákazník (prostřednictvím služby Heureka.cz)

 

„V optice jsem nakupovala poprvé a své známé jsem obchod rovněž doporučila, neboť jsem byla s obsluhou /bohužel nevím příjmení optičky, která mě obsluhovala při objednání brýlí/velmi spokojená. “ – uvedla nejmenovaná zákaznice

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru