PŘEDSTAVUJEME: PESKLUB – Donášková služba krmiva, která u nás nemá obdoby

PŘEDSTAVUJEME: PESKLUB – Donášková služba krmiva, která u nás nemá obdoby

Donáškové služby potravin jsou u nás běžné, lidé si běžně objednávají čínská či italská jídla. Avšak často se také zapomíná na naše mazlíčky, pro které se na českém trhu objevila “spása” v podobě vydařeného projektu PESKLUB, který vám zajistí pravidelný přísun krmiva pro vašeho pejska či kočičku.

Jak jsme již shrnuli v úvodu, jedná se o novou donáškovou službu, která poskytuje efektivní řešení pro majitele domácích mazlíčků po stránce jejich potravy. Princip celé této služby je naprosto jednoduchý, dokáže ho pochopit i dítě.

Ušetření času

Pravidelné shánění granulí pro psy nebo kočky v nejrůznějších internetových či kamenných obchodech zabere až zbytečné množství práce. Stejně většinou u těchto dvou metod může nastat situace, že buďto zboží nemají skladem nebo vy na to při všem tom shonu zapomenete a s hrůzou zjistíte, že domácí mazlíček nebude mít další den co jíst. Právě v této situaci zjistíte, že potřebujete projekt jako je pesklub.cz.

Jak to celé funguje?

Navštivte jeho stránky, vyberte si krmiva, která má váš mazlíček v oblibě a následně jen stačí zadat interval, v kterém je budete chtít posílat a máte vyhráno. Nic víc, žádné zdlouhavé nakupování. Záležitost, která vám kradla zbytečný čas je prostřednictvím několika kliknutí vyřešena. Navíc, když přijde čas, tak vám automaticky přijde email o odeslání vaší objednávky a vy budete mít jistotu, že váš miláček nebude o hladu.

15169192460_3e585c0834_k

Inspirace v zahraničí

Musíte uznat, že se jedná konečně o službu, která je pro něco užitečná a dá se říci i celkem praktická. Ještě před nedávnem bychom podobný projekt se stejným záměrem v českých vodách marně hledali. Avšak v zahraničí se jedná o běžnou a celkem také populární věc, která tam s úspěchem funguje.

Výhody?

Celý tento systém obnáší samozřejmě řadu výhod, které by bylo vhodné zmínit. Na začátku jsme již říkali, že s využíváním této služby se zbavíte starostí se sháněním krmiv. Dále budete mít samozřejmě záruku čerstvého krmiva té nejlepší kvality, té nejlepší značky, za což může opět skvělý a vypracovaný systém celé služby pesklub.cz. Ti totiž vědí, přesně co potřebujete, takže nemusí nic skladovat týdny, ale vše realizují v co nejkratším období, aby objednávky dorazily v co nejlepší stavu. Nesmíme také zapomenout zmínit finanční výhody, neboť při pravidelných dodávkách je mnohem lepší plánovat dopravu, což má za následek srážku ceny, což na konec pocítí především zákazníkova peněženka. A jak jsme již říkali, budete mít mnohem více času, který můžete strávit péčí o vašeho mazlíčka.

Užívání služby pesklub je zcela zdarma, což znamená, že za ni zákazníci nemusí nic platit a nepodepisovat žádné smlouvy. Kdykoliv, když budete chtít, tak si objednávku odložíte nebo úplně zrušíte.

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru