PŘEDSTAVUJEME: Pokin – Chytrá aplikace, která změří váš sexuální výkon

Čeští vývojáři přišli konečně s aplikací, která by si mohla najít uplatnění po celém světě. Jedná se o appku Pokin, která dokáže změřit váš sexuální výkon. Také dokáže zjistit, kolik zbývá zásunů před orgasmem, jak dlouho to celé trvalo apod.

Na jedno stále vývojáři zapomínají, že programují aplikace pro lidi, kteří je budou horlivě využívat v těch nejrůznějších situacích. Za zmínku stojí například soulož. Na tu se ve světě aplikací doposud hodně zapomínalo, avšak čeští vývojáři šokovali a vydali vlastní aplikaci nazvanou Pokin. Co umí? Během sexuálního zážitku vám může nejen stopovat čas, změřit hlasitost a intenzitu sexuálního aktu, ale také například počet „průniků“, které předcházejí orgazmu. No, není to chytré? Navíc čeští vývojáři nabízejí všechna data třetím stranám, v praxi to znamená, že na jejich oficiálních stránkách se můžete podívat, jak na tom jsou v ostatních zemích (samozřejme jen, kde používají aplikaci Pokin). 

Všechno začíná prvním zásunem

A jak celá aplikace funguje? Stačí spustit aplikaci, položit telefon na matraci a stisknout „Start“, tím odstartujete měření vašeho sexuálního výkonu. Pokin funguje prostřednictvím akcelerometru a gyroskopu. Dále se v appce samozřejmě měří čas. Následně se ze získaných hodnot vypočítá frekvence sexuálních průniků za jednu minutu. Samozřejmě nechybí ani měření hlasitosti milostného projevu.

Chcete přeci však svým kamarádům ukázat, jací jste v posteli? Právě proto je zde další výhoda pro uživatele Androidu – sdílení sexuálních výsledků na sociálních sítích.

Možnost sdílení svého sexuálního výkonu na soc. sítích

Možnost sdílení svého sexuálního výkonu na soc. sítích

Spermie musí pryč!

Avšak i přes celkovou oblíbenost této aplikace je však pozoruhodné, že Apple stále aplikaci nepovolil. Dle dostupných informacích za to může piktogram mužské pohlavní buňky (spermie) v logu aplikace. „Abychom aplikaci Pokin mohli dát tedy do App Store, museli jsme upravit logotyp – tedy odstranit spermii, což pro nás bylo nepříjemné, neboť se na ni váží realizované marketingové materiály.“ uvádí autor grafického návrhu Martin Novák.

Na iOS je tedy aplikace stále k nedohledání, pokud si však chcete změřit váš sexuální výkon a porovnat se s výsledky z celého světa, stáhněte si aplikace alespoň na Android. Závěrem jen dodáme, že aplikace v Google Play stojí směšných dvacet korun.

 

Komentáře

Nahoru