PŘEDSTAVUJEME: RealitniTrznice.cz – Portál, na kterém se potkává realitní nabídka s poptávkou

Investice do realit se vyplatí – zní moudro většiny investorů. Avšak otevírá se nám otázka, kde hledat. Za zmínku stojí například web Realitnitrznice.cz, který nabízí efektivní řešení pro soukromé osoby, realitní makléře či přímo realitní kanceláře. Nabízí totiž zdarma inzerci realit.

Poslední dobou často zbohatlíci investují do realitních položek. Své nabyté peníze se snaží “vrazit” do něčeho, co má slibnou budoucnost. Reality jsou proto celkem sázkou na jistotu. Nyní se tedy nabízí otázka, kde hledat? Jen málo kdy se totiž stane, že projedete kolem pěkné budovy ve slušném stavu, na které visí cedule “Na prodej”. Tento způsob se možná provozoval v dobách, kdy lidé nevěděli, co to je vlastně ten Internet. V tomto století je však vše o sto procent lehčí a jednodušší, neboť se vše pohybuje v online prostoru. Na českém internetu nalezneme řadu realitních portálů. Za zmínku stojí Realitnitrznice.cz, což je nadějný portál, na kterém se setkává nabídka s poptávkou.

Čím se Realitnitrznice.cz zabývá?

Jak jsme zmiňovali, jedná se o perspektivní realitní portál, který je určen soukromým osobám či nezávislým realitním makléřům. Velkým plusem je snaha portálu o co největší spokojenost uživatelů. Svůj inzerát totiž můžete prostřednictvím Realitní tržnice vyvěsit i na jiných větších portálech a ovládat to jen z jednoho místa. Tzn. – mít všechny své inzeráty na jednom přehledném místě.

Screenshot_4

Proč volit Realitní tržnici?

Za zmínku stojí několik výhod, kterými Realitní tržnice na českém internetu vyniká. Především – celá služba je bezplatná. To přináší velkou výhodu, neboť při prodeji nějaké té reality nemusíte obětovat další výdaje. Dále musíme zmínit široký výběr nemovitostí, kde si každý vybere. Sháníte chalupu na samotě u lesa? Věříme, že když chvíli pohledáte, tak naleznete.

Realitnitrznice.cz je navíc schopná vyexportovat váš inzerát na další realitní portály, což zvyšuje šanci na prodej vaší reality. Můžete zároveň využít doprovodných služeb – tzn. právních služeb, hypotečního rádce, osobního makléř aj.

Tento portál tvoří kvalitní zázemí nejen pro soukromé osoby, ale pro realitní kanceláře, realitní makléře na volné noze či majitele realit, kteří nechtějí své peníze svěřovat pochybným realitním kancelářím.

2063919

Jak se nám realitnitrznice.cz líbí?

Portál je velmi zdařilý, nabízí mnoho povedených služeb, které se pro situaci prodeje domů hodí, což vidíme jako velké plus. Možná by mohli vyřešit otázku designu webu, aby byl pro uživatele přijatelnější, ale po stránce funkčnosti by mohl konkurovat i větším realitním portálům.

Komentáře

Nahoru