PŘEDSTAVUJEME: Video konference MotivP.com

PŘEDSTAVUJEME: Video konference MotivP.com

Na konferencích se dá vždycky dozvědět něco nového a zajímavého. Avšak, jak všechny konference stíhat? Od toho tady je MotivP, který jezdí po Česku a Slovensku a natáčí různé konference, které následně zdarma zveřejní na svoje webové stránky. Již nyní je na webu evidováno padesát sedm konferencí, takřka 1500 videí a téměř 1200 řečníků. 

Prostřednictvím konferencí se toho člověk poměrně hodně dozví, ale každý nemůže být všude. Proto existuje MotivP, který jezdí po českých a slovenských konferencí a natáčí je. Zajímavý obsah z konference následně nahraje zdarma na svůj web. Organizátoři následně mohou k videu z konference přiřadit řečníka pro lepší rozeznání a celkovou orientaci. Přehled všech dostupných konferencí můžete naleznout v přehledném seznamu konferencí.

Několik čísel

Na MotivP.com již nyní naleznete přes 55 konferencí, téměř 1500 povedených videích a takřka 1200 řečníků na různá témata.

Zajímavé virtuální kurzy

Díky MotivP se také mnoho naučíte, nabízí totiž virtuální kurzy, mezi kterými naleznete například efektivní komunikaci. MotivP také přináší moderní formu těchto zajímavých a poučných přednášek, profesionální lektory, atp.

Screenshot_5

Poučná videa a „Manažerské příběhy“

MotivP nabízí prostě vzdělání. Nejenže se něco můžete přiučit z kurzů, konferencí, ale také ze vzdělávacích videí. Takovou oblíbenou sérií poučných a vzdělávacích videí jsou „Manažerské příběhy“, díky kterým se divák dozví mnoho informací, jak se má chovat v dané situaci.

Screenshot_6

 

Zdroj/Foto: MotivP

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru