Přežije iPad Air drsné podmínky džungle a války?

Testy jsou to nejdůležitější ve zkoumání nového. Platí to i u nového iPadu Air, který byl podroben několika testům – pád z výšky, ponoření do vody, střelba z Airsoftové zbraně  a nakonec výstřel z odstřelovací pušky. A jak to dopadlo?

Ve většině případech procházejí Apple výrobky důkladnou kontrolou a vždy neprojdou jedním bodem. Jakým? Jak je známo Apple s oblibou dává na iPhony, iPady … prostě skoro na všechny své výrobky sklo ( nyní myslím hlavně na tu přední stranu). Rozbití předního skla byla a je nejčastější závada na zařízeních Apple. Najdou se i jiné, ale doopravdy nejčastější je právě rozbité sklo při jakémkoliv pádu. Spousta lidí proto zkouší co nové výrobky této společnosti vydrží a tak zkouší nové a nové věci.

Drsný test s novým iPadem

Tentokrát se testovacím subjektem stal nový iPad Air. Tento nový iPad byl nejdříve hozen na zem, kde mírně prasklo čelní sklo. Při následných střelách z Airsoftové zbraně, ponoření do vody a střelbě z reálné odstřelovací pušky se iPad totálně zničil.

Test byl krutý a proto všichni velcí fandové jablíček (Apple výrobků) snad prominou

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru