Prima COOL nabírá fanoušky na Facebooku nekorektním způsobem. Nic o tom však samozřejmě neví

Stránky „TY SI CO ZA PIČU?“ se 112 tisíci fanoušky využívá podvodné techniky, které využívají někteří vykukové na Facebooku, aby nahnali na Facebook stránky nové fanoušky. A ty potom prodají dále.

Stránky TY SI CO ZA PIČU? využívají prastarý klasický podfu(c)k. Slibují, že se dozvíte po kliknutí na tlačítko „like“, že vám zobrazí, kdo vás „lajkuje“. A jak asi tušíte, po „olajkování“ stránek se dozví velké nic. Publicista Daniel Dočekal se pokusil kontaktovat zástupce Prima COOL a zeptat se jich na jejich vyjádření. Oficiální prohlášení je takové, že o stránkách Prima COOL vůbec neví. A vlastně za nic nemůže, jelikož se jedná pouze aplikaci, která je zatím ve vývoji.

„Aplikaci, kterou odkazujete ve svém emailu, v současnosti nepromujeme a jedná se pouze o vývojovou verzi. Jestli se během testování rozšířila a někdo ji sdílel, nemůžeme ovlivnit, ale na vaše upozornění jsme ji nechali vložit do sandboxu, aby se to neopakovalo. Rozhodně nevyvíjíme aplikace, které by byly v rozporu s pravidly Facebooku,“ uvádí ve svém zprávě Václav Mazánek, vedoucí PR oddělení v Prima COOL.

A pak, že náhody neexistují.

Zdroj: http://www.lupa.cz/clanky/a-ty-si-co-za-p-u-aneb-prima-cool-nabrala-fanousky-zajimavym-zpusobem/

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru