Tisková zpráva: Projektory Epson projasnily Brněnskou muzejní noc

Projektory Epson projasnily Brněnskou muzejní noc

 23. května 2014Projektory Epson ani tentokrát nechyběly na Brněnské muzejní noci. Minulou sobotu byly již po čtvrté na tuto akci zapůjčeny Technickému muzeu v Brně. Muzeum je využilo k účelům přední a zadní projekce, která se starala o zábavu návštěvníkům.

 Přední projekce přibližovala dění v muzeu divákům, kteří byli uvnitř a zadní projekci promítanou na prosklenou stěnu muzea, mohli sledovat lidé, kteří na program čekali venku. „Jsme rádi, že nám Epson opět vyšel vstříc a projektory na akci poskytl. Lidé se tak mohli rozptýlit a zkrátit si čas při čekání na program. Akce byla velmi úspěšná a i přes nemalou nepřízeň počasí k nám zavítalo celkem 4689 lidí,“ uvedl Ing. Ivo Hubr, Vedoucí oddělení prezentace a práce s veřejností Technického muzea v Brně. „S Epsonem spolupracujeme již čtvrtým rokem a vždy jsme spokojeni. Před třemi lety navíc věnoval našemu muzeu první model 3LCD projektoru Epson EMP-3000, který se stal důležitou součástí naší sbírky, čehož si velmi ceníme,“ dodává Hubr. „Překvapilo mě, že i přes deštivé počasí byl zájem lidí veliký. To jen dokazuje, že brněnská muzea i galerie mají stále co nabídnout a tato akce se stala oblíbenou. Jsme rádi, že jsme Technickému muzeu mohli znovu vyhovět a díky naším technologiím být také malou součástí této tradiční akce,“ říká Roman Vejražka, Business Account Manager CZ/SK společnosti Epson.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru