Tisková zpráva: Propagujte svůj web bez omezení – RETEL.cz

V nepřeberné nabídce reklamních prostorů je těžké se orientovat a ještě těžší je vybrat správně. Při všech časově omezených kampaních nesete veškeré riziko jenom vy jako klient, protože nikdo nezajistí stoprocentní nebo dokonce vyšší návratnosti. Pro nespokojené a zdravě přemýšlející je tu bezkonkurenční PR služba http://www.retel.cz. Ta je zaměřená nejen na poskytnutí prostoru, ale tvorbu PR článků, které uživatelé mohou bez dalších poplatků jedenkrát měsíčně rozšířit. Čím více služby čerpáte, tím více bez dalších nákladů získáváte.

Firemní reklamní prostor, který se skládá nejen z námi vytvořené firemní stránky, ale také baneru, PR článku a profilu firmy, je výjimečný hlavně v tom, že už nikdy nevyžaduje žádné roční ani jiné poplatky. Za poskytnutí prostoru a výroby prezentace zaplatíte jen jednou na úvod a všechny další rozšíření jsou zdarma a samozřejmě bez časového či jiného omezení.

Díky publikování článků zdarma má každý možnost vytvořit kvalitní, pravidelnou a dlouhodobou podporu svých stránek. Získává tím garantovanou návratnost investice do pořízení prostoru. A nejen to, může totiž čerpat ze služby víc, než zaplatí za vstupní prostor. Kolik získáte zpět? To záleží jen na Vás, kolik prostoru využijete a kolik publikujete článků. Můžete každopádně čerpat několikanásobně víc, než zaplatíte. Tato služba je tudíž bezkonkurenční a její využití je trnem v oku časově omezeným a cenově přemrštěným nabídkám. Platit reklamní prostory bez garance, to je to, proti čemu http://www.retel.cz bojuje.

Model spolupráce s http://www.retel.cz je jednoznačně výhodný pro obě strany. Firma získá zdarma publikaci článků, odkazy a klíčová slova a portál naopak získává obsah, návštěvnost a celkové zvednutí hodnocení ranků. Každá inzerující firma vlastně podporuje svůj vlastní prostor tím, že službu využívá. Když roste portál, roste i viditelnost a návštěvnost jednotlivých firem a síla jednotlivých článků. Díky této filozofii může být každé rozšíření a aktualizace bez omezení a zdarma.

Kontakt:

Jiří Vlk

PR služba RETEL.cz

jiri.vlk@retel.cz

+420 606 045 009

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru