První reklama bez zásahu Photoshopu

Firma prodávající dámské spodní prádlo vytvořila snad první reklamu bez jakéhokoliv zásahu Photoshopu. Takže v jejich reklamě nenalezneme žádné super-modelky, které jsou tisíc-krát upravené, ale pouze normální ženy s drobnými nedostatky. Kdybych neřekl, že to je bez Photoshopu, poznali byste to?

Posledních několik let si celá populace zvykla na otravné a všudepřítomné reklamy, které mohou být leckdy klamavé nebo zkreslené. Modelka na obálce časopisu může vypadat katastroficky. Avšak to se může změnit pomocí několika nástrojů v Adobe Photoshopu. Tady zesvětlíme, tady ztmavíme, trošku rozmažeme a nakonec zkapalníme… tohle je vlastně takový cyklus, jak může vzniknout reklamní kráska.

Bez Photoshopu

Avšak firma Aerie prodávající spodní prádlo se stala jedna z prvních firem, která upustila od Photoshopu (ne, neznamená to, že si našli jiný program). Prostě své modelky nechaly, tak jak jsou.

Jako každá reklama má i tato jisté poselství, které dává najevo usměvavými a sebevědomými ženami, které mají drobné nedostatky. Tím vzkazem je „JSI PŘIROZENĚ KRÁSNÁ“.

U1 U2 AERIE SPRING 2014 CAMPAIGN U4 U5 U6 U7

Zdroj, creativelife.cz

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru