Restaurace jako z říše divů bychom našli v Tokiu

Originalita restaurací je důležitá, a jak jí dosáhnout? Napodobte třeba nějaký oblíbený a zároveň celosvětově známý film. Například Alenku v říši divů od Lewise Carolla. A jak taková restaurace vypadá?  

Jak vypadá restaurace jako z říše divů? Pokud ji i vy hledáte, budete se muset porozhlédnout v Tokiu, kde bychom jednu takovou právě našli. Vznikla na motivy slavné a nám všem dobře známé knížky od anglického Lewise Carolla, podle Alenky v říši divů z roku 1951.

Karty jsou rozdány

 A co v této pěkné a 228m2 velké restauraci nalezneme? Asi vás napadne všemožné věci použité ve zmiňovaném příběhu. Vaši pozornost v tokijské restauraci určitě přilákají karty na stolech, stěnách a dokonce i místo lustru. Nalezli bychom zde také různé drobnosti, které zkrášlují interiér -  obří čajové šálky nebo kouzelný les a hromady srdíček.

Burgundské dušené hovězí líčko v omáčce…

Dalším, co je beze sporu nutné zmínit je asi účel restaurace jako takové, což je stoprocentně jídlo. Proto se v této restauraci nesetkáte s něčím klasickým, ale rovnou filmovým. Takže pokud byste si chtěli udělat menší výlet s rodinou, rozhodně ochutnejte burgundské dušené hovězí líčko v omáčce z červeného vína Srdcové královny.

alice-in-wonderland-restaurant7 alice-in-wonderland-restaurant2 alice-in-wonderland-restaurant6 alice-in-wonderland-restaurant4 alice-in-wonderland-restaurant5 alice-in-wonderland-restaurant3 alice-in-wonderland-restaurant1 alice-in-wonderland-restaurant8 (1)

zdroj: www.fubiz.net

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru