Tisková zpráva: Rezervační systém který jste hledali

Při provozování mnoha podnikání je důležité vést si záznam o rezervacích a objednávkách. Jestli tedy provozujete kadeřnictví, masáže nebo třeba solární jeskyně ale i mnoho dalších podobných podniků jste zcela jistě na tento problém již narazili. Řešení však může být snadnější, než si myslíte.

I když mnoho firem používá rezervační systém, který si chválí a říkají, jak jim šetří moc času mnohdy, to není úplně pravda. V mnoha případech dokonce opravdu může být vhodný pro podnik je však důležité si položit i jednu zásadní otázku. Je stejně vhodný i pro vaše zákazníky? Existuje dost velké množství systémů, které k vyplnění potřebují dlouhý návod, bez kterého by byl zákazník absolutně ztracený.

Jestliže tedy i váš systém má nějaké ty mouchy nebo dokonce dosud žádný nevyužíváte, je vhodné se porozhlédnout po jiných řešeních.

Jedním z těch velice přehledných, jednoduchých a pohodlných systémů je rezervační systém Reservanto který navíc snadno upravíte přímo pro potřeby vašeho podnikání. Výhody tohoto systému jsou opravdu velké a jen málo systémů dokáže konkurovat.

Mezi výhody paří především již zmíněná přehlednost a intuitivnost, systém si snadno nastavíte za několik vteřin a rovněž ovládání upravené nejen pro uživatele používající počítač ale také třeba tablet či telefon.

Rezervační systém Reservanto navíc obsahuje možnost komunikace se slevovými portály se stále oblíbenějšími sociálními sítěmi. I e-mailový či SMS marketing mu není cizí. Nedílnou součástí je i možnost sledování chování uživatele, jež vám pomůže dále vylepšovat nejen váš systém ale i vaše služby.

Jistě vás zaujme i podpora platební brány, která přinese vašim zákazníkům možnost platby platební kartou.

Tento systém máte možnost použít ve třech variantách, které přináší rozdílné množství možností. Jestliže tedy nějaké funkce víte dopředu, že nevyužijete, nemusíte si za ně zbytečně platit. Aby těch výhod nebylo málo tak jedna z těch větších je i ta, že jedna z těchto variant je zcela zdarma.

Využijte tedy i vy rezervační systém Reservanto. Rezervace vašich služeb nikdy nebyla snadnější.

Komentáře

Nahoru