Tisková zpráva: Rohde & Schwarz se stává členem asociace M2M Alliance

Společnost Rohde & Schwarz podpoří své úsilí v oblasti komunikace mezi stroji (machine-to-machine) (M2M) a tzv. „internetu věcí“ (Internet of Things) (IoT) připojením k alianci M2M Alliance.

1. dubna 2014 se připojila společnost Rohde & Schwarz k organizaci M2M Alliance, největší asociaci v sektoru elektronické bezdrátové komunikace mezi stroji, zařízeními a systémy (machine-to-machine). Jörg Köpp, který zodpovídá za tržní segment M2M/NFC ve společnosti Rohde & Schwarz, řekl: „Pokročilé spojení mezi lidmi a stroji a mezi samotnými stroji zcela mění naše životy. Otevírá nám zcela nová pole aplikací pro naše bezdrátová testovací řešení. Podporou asociace M2M Alliance chceme propagovat tuto technologii orientovanou na budoucnost po celém světě.“

Eric Schneider, první předseda asociace M2M Alliance, říká: „Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat společnost Rohde & Schwarz do asociace M2M Alliance a získat tak specialistu na bezdrátovou komunikaci, který zaujímá silné postavení díky kvalitě a inovacím v oblasti bezdrátových technologií již 80 let. Její zkušenosti v oblasti bezdrátových testovacích řešení a kompletní nabídka budou přínosem pro celý M2M průmysl.“

Spolehlivost a bezpečnost mobilních a bezdrátových technologií jsou nejdůležitější pro úspěch a přijetí M2M aplikací. Existuje mnoho průmyslových odvětví, kde dříve bezdrátové aplikace nehrály žádnou roli, ale v současné době například i výrobci domácích spotřebičů musí čelit problémům s integrací bezdrátových prvků do jejich produktů. Musí dokázat, že tyto komponenty fungují správně a získat všechny nezbytné certifikáty.

Rohde & Schwarz podporuje tyto uživatele tím, že jim poskytuje testovací a měřící vybavení pro téměř všechny mobilní, bezdrátové a lokalizační technologie, od LTE/LTE-Advanced, UMTS/HSPA(+), CDMA2000®, Bluetooth® a WLAN bezdrátového přístupu na internet po GPS/Galileo. Společnost Rohde & Schwarz rovněž nabízí specifická testovací řešení pro eCall a komunikaci mezi vozidly (tzv. vehicle-to-vehicle). Řešení pro bezpečnou komunikaci typu M2M a monitoring souvisejících sítí doplňuje její portfolio.

Další informace naleznete na internetové adrese http://www.rohde-schwarz.com/ad/press/m2m a http://www.m2m-alliance.com .

Kontakt:

Christian Mokry

Tel: +49-89-4129-13052

Zdroj: Rohde & Schwarz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru