S touto aplikací si můžete vytvořit vlastní sadu písma

Věděli jste, že si můžete vytvořit na svůj iPad a zařízení s operačním systémem Windows 8 a 10 vlastní písmo, které pak můžete jednoduše použít? To vše za pouhých 8 dolarů. Aplikace iFontMaker vám totiž umožní během chvilky vytvořit font přesně podle vašich představ. Kromě běžných čísel a písmen zahrnuje aplikace i speciální znaky.

Vytvoření nového fontu je naprosto jednoduché. V aplikaci se vám zobrazí vzor daného znaku, kterého se můžete držet. Samotné provedení už je však jen na fantazii každého uživatele a umožňuje do detailu nastavit zakulacení, tloušťku nebo odsazení písmen.

Jakmile vytvoříte výsledek s kterým budete spokojení, jednoduše ho exportujete do vašeho zařízení a nainstalujete. Vytvořený font pak můžete používat jako klasické písmo ve vašem zařízení.

Zdroj: Czechcrunch

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru