S touto technologií vytvoříte v kávě i ten nejsložitější obrázek!

Určitě všichni znáte techniku latté art. Tato metoda je pro některé velmi těžkou záležitostí a není tak jednoduchá jak by se na první pohled mohlo zdát. K vytvoření složitějšího obrázku či nápisu potřebujete našlehané mléko a léta praxe, takže bylo jen otázkou času, kdy někdo vymyslí speciální technologii, která tuto těžkou práci udělá za vás.

Použití této technologie je naprosto jednoduché, předem si připravíte kávu, kterou pak vložíte do Ripple Makeru a prostřednictvím mobilní aplikace nahrajete vlastní obrázek nebo zvolíte obrázek z nabídky.

Tato věcička se dá sehnat za 1 299 dolarů, což je cca 32 tisíc korun. Tvůrci však dodávají, že tento přístroj je cílený především na profesionální zákazníky v podobě kaváren a obchůdku.

ripple-maker-2 (1)

Zdroj: Czechcrunch

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru