Pro malé holčičky vznikl v New Yorku prvotřídní salón krásy

Každá holčička chce být krásná, už od nízkého věku. Pro tyto potřeby vznikl v New Yorku nadstandardní salón krásy, který je určen především pro nezletilé mladé dámy. V tomto salónu jim nabídnou doopravdy kvalitu a vše od A-Z (manikúra, pedikúra, obličejové masky…).

Snem každé malé holčičky je být velká a krásná. Už od útlého věku si malé holčičky zkoušejí maminčiny šaty nebo boty na podpatku, občas se i stane, že si na chvíli půjčí kosmetickou tašku. Prostě dělají, co nejvíce mohou, aby byly co nejkrásnější, a aby se přiblížily co nejvíce dospělým.

V současnosti se dá i říct, že hry na princeznu, na módní salón nebo dokonce na zářící hvězdu módního mola několika-násobně realističtější.

Chcete-li konkrétní příklad, tak v New Yorku otevřeli salón krásy s názvem „Girl’s Gotta Spa“ určený především pro nezletilé “mladé dámy”.

A Girl's Gotta Spa!

V tomto salónu se o „mladé dámy“ postarají doslova od A-Z – pedikúra, manikúra a módní účes – bez tohoto domů prostě neodejdou…

A Girl's Gotta Spa!

Ve Spojených Státech se podobná místa stávají čím dál tím více populárnější…A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa!

Nabídka nadstandardní péče o celé tělo, módní účesy a také čokoládové masky na obličej.A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa!

A Girl's Gotta Spa!

Mladé klientky tohoto salónu odpočívají především u baru a popíjejí nealkoholické koktejly. V tomto místě si můžete dokonce udělat oslavu svých narozenin – s karaoke, pizzou a vlasovými doplňky, které si následně mohou odnést domů.

A Girl's Gotta Spa!Tato „zmrzlina“ je ve skutečnosti mýdlo s nejrůznějšími přísadami.A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa!

Zdroj, creativelife.cz

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru