Samsung Galaxy S4 přijde možná už v dubnu

Samsung Galaxy S4 přijde možná už v dubnu

Ještě neodezněla obrovská popularita mobilního telefonu Samsung Galaxy S3 a možná již brzy přijde jeho nástupce. Okolo Galaxy „esčtyřky“ se za poslední dobu vynořilo ohromné množství spekulací. Na povrch vyplavaly rendery, specifikace, data vydání a spekulace o údajném tajném předvádění Galaxy S4 na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES. Většina z nich nebyla pravdivá, protože si Samsung svoje informace okolo nové vlajkové lodi hlídá, ale teoreticky by jsme již mohli znát přibližné datum vydání. V jedné soutěži z Nového Zélandu je totiž cenou pro vítěze právě onen Samsung Galaxy S IV.

V mezinárodní soutěži prodejců mobilních zařízení z Nového Zélandu je cenou pro potenciální výherce Samsung Galaxy S IV. Jelikož tato soutěž končí 8. dubna, měl by být v tu dobu SGSIV již dostupný.

Soutěž o Galaxy S4

K nám však může Galaxy S IV dorazit až kolem května. Samsung si totiž většinou dává načas. Na druhou stranu je tu velká konkurence ze strany Sony a HTC, takže se může stát, že se sem „esčtyřka“ dostane brzy.

Soutěž o Galaxy S4 1

Celá tato spekulace je jedna z nejpravděpodobnějších možností data vydání nové vlajkové lodi Samsungu. Poslední dohady totiž naznačují, že Galaxy S4 bude představen v březnu na Unpacked. Jestliže se na trh dostane měsíc po události, znamená to, že začátek dubna je relativně dost možný.
Zdroj

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru