Samsung představil na veletrhu CES ultratenký notebook, stane se konkurentem Apple?

Nový ultratenký notebook představil Samsung na právě probíhajícím veletrhu CES 2016 v Las Vegas. Tyto ultratenké notebooky, které najdeme pod názvem Samsung Notebook 9 by se tak díky svým parametrům mohly stát konkurencí pro společnost Apple.

Samsung představil tento notebook hned ve 2 variantách. První variantou je 13palcový displej a váha notebooku pouhých 839 gramů. Druhou variantou je 15palcový displej a váha notebooku 1,2 kilogramů. Tyto notebooky navíc poběží na operačním systému Windows 10.

Také hardwarové parametry stojí za zmínku

Notebooky jsou vybaveny procesory Intel i5 a Intel i7, kterým bude sekundovat operační paměť o velikosti až 8 GB. Naopak o uložená data se pro změnu postará SSD disk s kapacitou až 256 GB.

Co se týče prodeje, tak na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat,. Podle serveru techinsider by se tyto notebooky měly začít prodávat během první poloviny letošního roku.

img_0577 img_0580Zdroj: Techinsider, Czechcrunch

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru