Samsung závidí Applu. Vydal totiž 6 reklam, které zesměšňují jejich výrobky

Samsung závidí Applu. Vydal totiž 6 reklam, které zesměšňují jejich výrobky

Samsung před nedávnem ukázal světu své novinky. O těch raději nikdo nepíše a ani se nikdo nebaví. Zatímco Apple ukázal též své novinky, které v posledních několika dních objevují na všech internetových portálech, které pojednávají o novinkých v IT. U Samsungu to tedy vypadá, že jim jednoduše došla kreativita a nic jiného neumí. Tak si dělají legraci z applovských zařízeních.

Samsung vydal celkově 6 videí, které jsou samozřejmě namířené proti jejich konkurenční firmě – Apple. Ano, pravdou je, že se ve videích dají najít nějaké vtipné momenty, ale spíše se jedná o ukázku rivality a směšnosti korejské značky. Všechny připomínky Samsungu směřují na nedávný applovský keynote, který doprovázely četné problémy s live streamem, což taky můžeme potvrdit, avšak na druhou stranu si vemte, kolik lidí chce novinky vidět, není se čemu divit… Dále zesměšňuje i nové produkty, proč? Zřejmě jim závidí, protože ani nejnovější vlajková loď Samsungu nic z toho nemá…

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru