Tisková zpráva: „Sekai Menu“, služba pro chytré telefony, zahajuje provoz

„Sekai Menu“, vícejazyčné menu a objednávka služeb pro chytré telefony, oficiálně zahajuje provoz s aplikací „Self Plan“ zdarma

Zkušební provoz služby „Sekai Menu“ pro chytré telefony, zaměřené na restaurace a ubytovací zařízení poskytující služby zahraničním zákazníkům, byl zahájen v dubnu 2014. Službu, která umožňuje zákazníkům zobrazit jídelní lístek přeložený do požadovaného jazyka a přímo z telefonu odeslat objednávku, vyvinula společnost Sekai Menu, Inc. se sídlem v japonském Sapporu, pod vedením: Nobuyasu Fukunishiho. Tato služba bude od 27. června 2014 poskytována po celém světě spolu s novou aplikací „Self Plan“ („Vlastní plán“).

S aplikací „Self Plan“, mohou majitelé restaurací a ubytovacích zařízení prostřednictvím internetového formuláře dodávat obchodní informace, podrobnosti o jídelním lístku a fotografie. Poté jim bude zdarma poskytnut QR kód v tisknutelné podobě. Po přečtení QR kódu na chytrém telefonu budou zákazníci přesměrováni na internetové stránky, kde si mohou přečíst přeložený jídelní lístek a přímo zaslat objednávku do podniku. Pokud chce majitel zařízení využívat vícejazyčné služby, musí aktuálně registrovat přeložené údaje z menu pro každý jazyk. Společnost Sekai Menu, Inc. však plánuje, že od srpna 2014 nabídne i dostupné překladatelské služby online, v rámci kterých budou realizovány i překlady jídelních lístků.

Kromě toho umožní Sekai Menu, Inc. firmám možnost registrace, aby mohly využívat službu s aplikací „Support Plan“, realizovanou prostřednictvím podpory registrovaných agentur.

“Cílem služby Sekai Menu je uspokojit zahraniční turisty a zmírnit zátěž, které jsou vystaveny restaurace a ubytovací zařízení poskytující mezinárodní služby,” řekl Nobuyasu Fukunishi, člen správní rady jednající za společnost Sekai Menu.

O společnosti Sekai Menu, Inc.

Byla založena v únoru 2014. Službu „Sekai Menu“ uvedla na trh ve 30 různých jazycích na celém světě. URL http://sekaime.nu/

Reklamní video https://www.youtube.com/watch?v=wlvwu_V6wEU

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Kontakty

Sekai Menu, Inc.

Yusuke Uesugi

Tel : +81-11-802-9681

Email : info (at) sekaime.nu

Zdroj: Sekai Menu, Inc.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru