Dnes vyšlo 1 článků

Sex? Ne, raději chceme Facebook…

Sex? Ne, raději chceme Facebook…

Britský průzkum dělaný pro Microsoft Advertising dokázal, že neustále roste počet mužů, co mají raději svět na internetu, než ten reálný a to i sex. Podle průzkumu si přibližně 38% mužů z Británie pročítalo svůj Facebook profil nebo email a to i v posteli se svojí přítelkyní. Je to zdrcující, ale je to fakt. Průzkum dále řekl i fakt, že muži surfují na internetu i při jiných činnostech. Například při čekání na večeři, či těsně před sexem. Bezmála 100% mužů chodí na internet každý den, polovina se poté připojuje skrze mobilní telefon a 80% mužů ve věku od 18-44 let přiznává, že by bez internetu byli ztraceni.

Přibližně 94% mužů ve Velké Británii použije email každý den a sociální sítě denně využije přibližně 60%. Smutný je i fakt, že až 25% mužů běží zkontrolovat email ihned poté, co se probudí. Sociální sítě podobně kontroluje 18% mužů. Až 25% mužů podle studie přebíhá od televize k internetu při sledování nějakého filmu, či pořadu, zatímco jejich partnerka televizi sleduje i nadále. Celých 57% procent mužů označuje internet jako svoji největší závislost. Dále následuje mobil s 49 procenty a s 46 procenty zase televize.

Tak co? Jste na tom podobně, jako Britové, či opustit partnerku v nejlepším je podle Vás blbost?

Zdroj: SocialTimes.com

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru