Sex? Ne, raději chceme Facebook…

Sex? Ne, raději chceme Facebook…

Britský průzkum dělaný pro Microsoft Advertising dokázal, že neustále roste počet mužů, co mají raději svět na internetu, než ten reálný a to i sex. Podle průzkumu si přibližně 38% mužů z Británie pročítalo svůj Facebook profil nebo email a to i v posteli se svojí přítelkyní. Je to zdrcující, ale je to fakt. Průzkum dále řekl i fakt, že muži surfují na internetu i při jiných činnostech. Například při čekání na večeři, či těsně před sexem. Bezmála 100% mužů chodí na internet každý den, polovina se poté připojuje skrze mobilní telefon a 80% mužů ve věku od 18-44 let přiznává, že by bez internetu byli ztraceni.

Přibližně 94% mužů ve Velké Británii použije email každý den a sociální sítě denně využije přibližně 60%. Smutný je i fakt, že až 25% mužů běží zkontrolovat email ihned poté, co se probudí. Sociální sítě podobně kontroluje 18% mužů. Až 25% mužů podle studie přebíhá od televize k internetu při sledování nějakého filmu, či pořadu, zatímco jejich partnerka televizi sleduje i nadále. Celých 57% procent mužů označuje internet jako svoji největší závislost. Dále následuje mobil s 49 procenty a s 46 procenty zase televize.

Tak co? Jste na tom podobně, jako Britové, či opustit partnerku v nejlepším je podle Vás blbost?

Zdroj: SocialTimes.com

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru