Seznam.cz přinese nový, odlehčený design vyhledávání

Seznam.cz přinese nový, odlehčený design vyhledávání

Možná se špetkou inspirace u Googlu budeme moci brzy spatřit nový design vyhledávání Seznamu. Ten je značně odlehčený a přináší mnoho změn. Kategorie „Internet“, „Firmy“, „Mapy“ a všechny ostatní se nově přesunou do horní části vyhledávání. To se celé posunulo více od kraje a již není tak nalepené na levé straně monitoru. Modernější a příjemnější podobu dostane i pole pro vyhledávání, včetně samotného tlačítka.

Seznamácký blog, který tuto změnu oznámil, přiznává, že novému designu předcházel upravený design služby Zboží.cz. Ten se již v praxi osvědčil, uživatelé se na něm rychleji orientují a ve výsledcích vyhledávání tráví méně času. Hlavními přednostmi nového designu je maximální jednoduchost, jeho důraz na snadnou orientaci ve výpisu výsledků a snadné přecházení mezi hledacími službami.

Nové vyhledávání zatím v ostrém provozu nasazeno není, již teď si jej však můžete vyzkoušet zde.

Zdroj: Seznam.cz (Sblog)

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru