Seznam.cz šokoval, za poslední chybějící službu považuje Járu Cimrmana

Seznam.cz šokoval, za poslední chybějící službu považuje Járu Cimrmana

Jára Cimrman, kdo to z nás to jméno nezná, je nejspíš jedním z mála. Postava českého génia vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem, je dokonce tak populární, že jí samotný Seznam.cz označil jako „poslední chybějící službu na internetu“.

„Už přes patnáct let řeší Seznam.cz požadavky českých uživatelů Internetu. Řeší je spolehlivě, ale ne všechny. To se zanedlouho změní. Seznam.cz pracuje na spuštění Poslední chybějící služby“, píše Seznam na stránkách PosledníChybějícíSlužba.cz, kde poctivě odpočítává každou vteřinu do spuštění všemi očekávané služby, která na internetu prý chybí.Velké tajemství odhalili na dnešní tiskové konferenci Pavel Zima, šéf Seznamu, tisková mluvčí Irena Zatloukalová a doplnil je Zdeněk Svěrák. Nová služba bude věnována jen životnímu českého génia a spolupracovat na ní bude Divadlo Járy Cimrmana a mnoho cimrmanologů.Služba bude mít velice specifický design, který se bude podobat almaře. Stránky navíc budou provozovány na internetové adrese jarmara.at. Obsahovat bude vlastně celé životní dílo Járy Cimrmana, ukázky z jeho her a vše, co se této postavy týká.

Spuštění služby je naplánováno na 10. října 2011. Na internetu už se objevilo mnoho zklamaných ohlasů, které poukazují hlavně na fakt, že na internetu určitě chybí více služeb, které by si název „Poslední chybějící služba“ zasloužily. Otázkou je, zdali nejde jen o zviditelnění a upoutání větší pozornosti do začátků nového projektu…

Štítky: ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru