Seznam.cz změnil svůj design, udělal krok zpátky?

Seznam.cz změnil svůj design, udělal krok zpátky?

Homepage Seznamu.cz se včera změnila. Byl nasazen nový design a celou změnu provázelo mnoho problémů. O změně se okamžitě začalo diskutovat v internetových diskuzích a mnoho lidí ji považuje za cestu zpátky. Největším problémem však je zpomalení načítání, jehož rychlost byla doposud seznamáckou doménou. Nový design servery pravděpodobně zatěžuje více, než se čekalo, ale problémů je daleko více.

Uživatelé si také stěžuji na zmizení svých nastavených RSS zdrojů. Objevily se problémy s přihlášením a kritika se objevila i u přeskupení boxů na titulní stránce, kde se nově bulvár psaný na Super.cz zobrazuje nad sportovním Sport.cz. Boxy si však čtenáři mohou sami přeskupit a nemusí být ani přihlášení.

Na internetu už se objevilo mnoho srovnání designu s designem Google, respektive iGoogle. Svojí změnou si prošla i mobilní verze Seznamu, která rovněž vypadá moderněji.

Vaše názory na nový design rádi uvítáme v naší diskuzi.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru