Seznamovací aplikace, která vám prozradí, jak jste žádaní

Nová aplikace InYourLeague je v podstatě hrou, která vám prozradí, jak jste žádaní. Ostatní registrovaní uživatelé vás postupně hodnotí s tím, že vy hodnotíte ostatní. Aplikace vás spojí s lidmi z vašeho okolí, ale je možné komunikovat i s dalšími uživateli z celého světa. Nechybí ani zpětná vazba, díky které zjistíte, které vaše fotografie a texty jsou nejvíce úspěšné.

InYourLeague je nová aplikace sloužící k seznamování, která vám prozradí, jak moc jste žádaní a spojí vás s lidmi ve vašem okolí. Když se registrujete, můžete hrát hru, která spočívá v tom, že postupně zvýhodňujete některé hráče nad ostatními a vytvoříte si tak databázi. V tu samou chvíli jiný hráč dělá to samé pro vás. Zvýhodňuje vás nad jinými registrovanými uživateli. Jakmile jste ohodnoceni, můžete vidět, jak si stojíte a spojit se s ostatními hráči z vaší kategorie.

2015-11-16_201912

InYourLeague – aplikace, která vám prozradí, jak moc jste žádaní

Můžete se podívat i na další kategorie a zjistit, proti komu hrajete v rámci vašeho města, kraje, země nebo kdekoliv ve světě. Navíc ve hře můžete získat zpětnou vazbu a zjistit, které fotografie a texty vám nejvíce hrají do karet.

Chcete-li vědět, co si o vás lidé myslí, stáhněte si aplikace InYourLeague ještě dnes. Nyní je k dispozici pro iOS a brzy ji budou moci stáhnout i uživatelé se systémem Android.

Zdroj: inyourleague, highsnobiety

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru