Tisková zpráva: Síť WORD Network je nyní dostupná i v Africe

Síť WORD Network je nyní dostupná pro dalších 70 miliónů uživatelů ze střední a jižní Afriky. Podařilo se to díky nové smlouvě se společností ViewSat, která umožní další vysílání na družici IntelSat20. Síť WORD Network nabízí volný přístup k vysílacím stanicím všem obyvatelům zemí střední a jižní Afriky.

„Těšíme se na spolupráci s firmou ViewSat, díky které dokážeme naše vysílání dostat k lidem po celé Africe. Díky tomuto novému partnerství zůstáváme jednou z největších africko-amerických náboženských sítí na světě!“ řekl generální ředitel sítě WORD Network, Kevin Adell.

Síť WORD Network, která byla spuštěna v únoru 2000, je dostupná ve více než 200 zemích a oblastech světa a na celém světě oslovuje více než 3 miliardy diváků.

KONTAKT PRO MÉDIA: MORT MEISNER ASSOCIATES, MORT MEISNER, 248-545-2222

„Jsme rádi, že můžeme vysílat nabídku volných programů ze sítě Word Network v subsaharské Africe,“ řekla Safia Rana, ředitelka prodeje a marketingu ve firmě ViewSat.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru