Skartace Hradec Králové

Skartace v Hradci Králové řeší pomocí miniaturních nádob, které buď umí papír rovnou skartovat a nebo se pak tento „odpad“ v podobě nepotřebných dokumentů jednoduše vyhodí do kontejneru se sběrnými surovinami. Což je ale špatně. Nikdy nevíte, jestli právě na základě dat a údajů uvedených v dokumentech by někdo nemohl způsobit vám či vaší firmě problémy. O citlivých údajích uvedených na těchto dokumentech ani nemluvě (za únik těchto informací hrozí firmám postih v podobě finančních sankcí). Samozřejmě vždy můžete papírové dokumenty znehodnotit ručně, ale proces je dosti pracný a problém nastává zejména ve chvíli, kdy potřebujete znehodnotit také jiná média (CD, DVD, disky, datové nosiče), které už jen tak nůžkami nepřestřihnete.

Co tedy dělat s dokumenty, písemnostmi a jinými datovými nosiči?

Nechat to na firmách, které s podobnými věcmi mají již bohaté zkušenosti. Je to stejné jako s uklízečkou či paní na hlídání. Kupujete si vlastní čas. A necháváte vydělat lidem a firmám, které práce nejenom baví, ale hlavně – dělají ji již několik let a s největší pravděpodobností ji dokážou vykonat efektivněji a rychleji (tedy levněji).

Profesionální skartace má je výhodná v tom, že se zbavíte se odpadu a máte jistotu, že nedojde k úniku informací. Navíc se budete podílet na ekologické likvidaci odpadu (papír, CD, DVD nosiče atd.). Nemáte starosti s dopravou a nemusíte pořizovat nádoby a malé skartovací stroje do kanceláří (zkrátka se vše hned odveze a bezpečně znehodnotí). Výměna nádoby proběhne do 24 hodin po telefonní výzvě a navíc obdržíte doklad o skartaci (tedy za správnost skartace ručí externí firma).

Skartace v krajských městech

Firma REISSWOLF působí na několika místech České republiky. Plzeň, Praha – skartace, Ostrava – skartace, Olomouc – ve všech těchto městech je možné využít služeb skartace dokumentů a datových nosičů. Ale ani pokud jste z úplně druhého konce naší země, nemusíte mít strach. Společnost REISSWOLF totiž zařídí i přepravu věcí, které potřebujete zlikvidovat. Přijedou, zboží si naloží do speciálních kontejnerů, individuálně se s vámi domluví a pak provedou likvidaci všech dokumentů.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru