Hit na Internetu: Skvělá jízda tramvají s lamou

Hit na Internetu: Skvělá jízda tramvají s lamou

Studenti ukradli z cirkusu lamu a pak s ní jezdili tramvají. Povedený vtip opilých studentů. Jaké zvíře byste zvolili vy?

Reakce řidiče tramvaje ve francouzském městě Bordeaux musela být určitě zajímavá, když skupina studentů vozila s sebou po městě lamu. Zvíře se jim podařilo ukrást z místního cirkusu, který po odchycení policie opět vrátila. Avšak skupina studentů stačila vzít nohy na ramena a „z místa činu“ utéct.

Realita

Nejedná se o žádný vymyšlený příběh, ale o prostou realitu, která může trochu znít jako zašmodrchaná komická detektivka. Studenti také založili facebookovou stránku na podporu studentů a lamy a získal více než půl milionů fanoušků.

Možná se to někomu zdá jako poměrně vyvedený vtip, ale majitelům lamy to moc směšné doopravdy nepřejde.

„Když mi zavolali v pět ráno, aby mi řekli, že má lama je přivázaná k lampě na zastávce, myslel jsem si, že se mi to jen zdá,“ komentoval ředitel cirkusu Jean Beautour.

Na studenty podal stížnost, protože mohlo dojít k nějaké nehodě. Což může pro studenty znamenat i soudní jednání.

lama-tramvaj

Sergeovi vystavili už i legitku do tramvaje

Jaké si vezmeme zvíře?

Opilí studenti si údajně nejdříve chtěli z cirkusu „vypůjčit“ zebru. Tento návrh však po několika pokusech zebru zkrotit zamítli a spokojili se s klidnou a přihlížející lamou. Každé zvíře má své jméno a i u této lamy tomu není výjimkou – Serge Lama (jméno odcizené lamy).

Serge Lama

Serge Lama si to štráduje tramvají

Cirkus bude po dobu svého pobytu v Bordeaux střežit všechna svá zvířata jako oko v hlavě, aby nedošlo k dalším podobným incidentům,, kteří by si tento studentský vtípek rádi vyzkoušeli na vlastní

http://www.youtube.com/watch?v=YoVnZP49r8c

Kdyby jste si mohli zvolit zvíře na večerní procházku městem a projížďku MHD – JAKÉ ZVÍŘE BYSTE ZVOLILI?

foto: www.facebook.com/

zdroj: http://www.independent.co.uk/news/world/europe/drunken-french-teenagers-abduct-a-circus-llama-and-take-him-on-a-tram-ride-8920524.html

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru