Sleduj s Pedigree roztomilá štěňátka a pomáhej charitě !

Pedigree má už za sebou dlouhou historii v pečování o psy. Tato společnost se velmi zajímá o pomáhání psům na celém světě a její charitativní činnost slaví často velký úspěch. Značka se před časem také nově rozhodla upřednostnit online marketing  před tím televizním.

Teď Pedigree přichází s další novinkou, skvělým videem pro PEDIGREE Adoption Drive, Novozélandskou organizaci.

Každý rok je tisíce psů ztracených a odložených. Jako naději na jejich záchranu sponzoruje Pedigree „Share for Dogs“, video-kampaň, která má za cíl získat peníze a zvětšit povědomí o tomto problému.

Všechno, co musíte udělat, je, podívat se na speciálně vytvořené video o štěňátkách. Ano, jen koukáním se na video, budete přispívat na charitu a pomáhat psům! 

Jak to funguje?

Youtube má službu zvanou zpeněžení. Jejím používáním, pokud si vytvoříte vlastní obsah, a pokud je obsah schválen, bude Youtube strategicky rozmisťovat reklamy do videa, nebo jeho blízkosti. Uploader, tedy uživatel, který video nahrál, v tomto případě Pedigree Adoption Drive, dosatne 55% z příjmu za reklamu. A všechny peníze samozřejmě předá charitě. Takže, jen tím, že se podívate na video o roztomilých, mazlivostí hrůzou nahánějících štěňátkách, přispíváte penězi na charitu.

Je to skvělý nápad od Pedigree. Chcete pomoci nemocným a odloženým psům? Jednoduše sdílením tohoto příspěvku na vašich sociálních sítích, pomůžete zvýšit povědomí a peníze pro tyto psy, kteří si zaslouží naši nejlepší péči. Tak do toho, sdílejte!

Zdroj: http://wearesocialmedia.gr/

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru