Slevové kódy na internetu

Peněz není nikdy nazbyt. Cest, jak ušetřit, existuje mnoho. Stačí nakupovat chytře. Když jdeme nakupovat potraviny do obchodu, tak se také snažíme nakoupit potraviny a nebo produkty, které jsou ve slevě. Za méně peněz totiž dostaneme více.

Jak ušetřit díky internetu?

Jediné, co musíme dělat, je zkrátka sledovat akční nabídky obchodů. Ale možná nevíte, že i různé slevové akce probíhají také na internetu. A mohu značně odlehčit vaší peněžence. Zvláště v případě, že nakupujete rádi na internetu. Pokud kupříkladu nakupujete v obchodech typu Mall.cz, Astratex.cz, Damejidlo.cz, Hodinky.cz, Parfums.cz, Parfemy.cz, Pepa.cz, Beate-uhse.cz, Yves-rocher.cz (tento výčet samozřejmě není konečný), tak se určitě podívejte na Slevítko (webové stránky naleznete na Slevitko.cz). Tento katalog obsahuje slevové kódy do populárních obchodů, najdete zde také slevy pro děti. Zejména se slevy vztahují na kočárky, hračky, kojenecké zboží a oblečení.

Na webu si vždy stačí jen vybrat příslušný obchod a danou slevu, prokliknout se na detail slevové akce. Zde již pak jen stačí kliknout na tlačítko Zobrazit slevu a objeví se vám slevový kód, který můžete bez problému použít v daném obchodě.

Po kliknutí na tlačítko se vám otevřou webové stránky daného internetového obchodu v novém okně. Budete mít tedy v danou chvíli otevřená dvě okna (je to sice trochu matoucí, ale na to si brzy zvyknete). Vraťte se tedy klikem myši zpět na stránky Slevítko, zkopírujte si slevový kód a aktivujte si slevu.

Jak aktivovat slevu

Většina eshopů vám při platbě umožní vložení slevového kódu do speciálního pole. Každý internetový obchod to má nastavené trochu jinak. Tedy hledejte, určitě se v tom objednávkovém formuláři někde nachází. Po vložení slevového kódu vám je ihned sleva aktivována, měli byste to ostatně vidět i na výsledné ceně.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru