Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Slevové kupony lze jedním kliknutím uložit do aplikace Passbook

Zákazníci mohou automaticky získat aktuální nabídky ze svých oblíbených místních obchodů

Firma Telnames ( http://telnames.com) dnes oznámila, že malé podniky používající cenami ověnčenou mobilní aplikaci společnosti Telnames mohou nyní ukládat své slevové kupony do nové aplikace Apple Passbook pouhým jedním kliknutím.

Telnames tak zákazníkům usnadňuje a urychluje vytváření a aktualizaci nejlepších nabídek a slevových akcí. Navíc, kdykoli dojde ke změně v některé z nabídek, aplikace tyto změny automaticky zpracuje a informuje zákazníka o nejnovějších nabídkách a slevách.

„Až dosud mohly své slevové a dárkové kupony do aplikace Passbook nahrávat pouze velké firmy. Jsme proto velmi potěšeni, že jsme aplikaci mohli zpřístupnit a zjednodušit i pro drobné podnikatele,“ řekl Khashayar Mahdavi, generální ředitel firmy Telnames.

Mahdavi dále dodal: „Nyní mohou zákazníci získávat aktuální nabídky od svých oblíbených obchodů v reálném čase. Díky této nové funkci tak firma Telnames umožňuje obchodníkům a drobným podnikatelům proniknout do kapes svých zákazníků. Navíc, webové stránky nabízející slevové kupony a adresáře firem získávají další skvělou službu pro okruh svých uživatelů.“

Informace o společnosti Telnames – http://www.telnames.tel

UPOZORNĚNÍ PRO VYDAVATELE

Kontakt pro média: Nicky Denovan, Evoked Set – http://evokedset.tel

Zdroj: Telnames Limited

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru