Slovenská moderátorka se obula do cikánů, na svůj Facebook napsala, že by se měli střílet

Slovenská moderátorka se obula do cikánů, na svůj Facebook napsala, že by se měli střílet

Kristína Kormúthová, sportovní moderátorka slovenské veřejnoprávní televize se tvrdě obula do cikánů. Napsala příspěvek na Facebook, kde je nazvala „smradlavými nedonošenými cikány, kteří by se měli střílet“. Setkala se s velkým ohlasem, avšak ne až tak pozitivním od svého zaměstnavatele…

A opět tu máme něco, co zvedlo ze židlí velké množství haterů. Slovenská moderátorka Kristína Kormúthová se na svém facebookovém profilu tvrdě obula do cikánů. Ve svém příspěvku, který se poměrně rychle rozšířil internetem, nazvala Romy “smradlavými nedonošenými cikány, kteří by se měli střílet“. 

Její zaměstnavatel, což je mimochodem veřejnoprávní slovenská televize, na její jasný názor odpověděl celkem jasně – výpovědí.

1992145_

Holčička si dovolila hodně. Místo toho, aby byla ráda, že hoši makají, píše o nich tyto ošklivé příspěvky. Navíc, kdyby je chtěla vážně zastřelit, což nyní beru spíše jako použitou nadsázku v nesprávném kontextu, musela by se odstěhovat do Ameriky, kde jsou na podobná divadla v podobě krádeží osobního majetku zvyklí, a kdyby se sem tam nějaký zlodějíček ztratil, tak by to nikomu nevadilo.

Screenshot_7

Když jsme tak u toho, kde je ta naše milovaná svoboda slova? Nevypařila se nějako?

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru